Najlepsze silikonowe lasso

Silikonowe Lasso

Od samotnych mężczyzn i kobiet po pary, które bawią się ze sobą od lat, wszyscy wiedzą, że zabawki erotyczne to świetny sposób na urozmaicenie igraszki na sianie.

Stud silikonowy lasso  to nowe spojrzenie na klasyczną zabawką i ty i twój partner uzyskać dużą uciechę z niego.

Lepsze erekcje, lepszy seks

Pierścienie na penisa mają na celu pomóc mężczyznom w utrzymaniu silniejszych, mocniejszych erekcji, a jednocześnie pomagają opóźnić wytrysk. Wszystkie te rzeczy są świetne dla obojga partnerów w sypialni, a regulowany lasso z ćwiekami działa jak pierścień na penisa, aby zapewnić odpowiedni nacisk wokół twojego penisa we wzwodzie.

Zapewniając mężczyznom lepszą erekcję, oboje partnerzy będą mieli bardziej satysfakcjonujący seks.

Wibruje lub nie wibruje

Wibracje mogą być świetną zabawą dla obojga partnerów. Oferują mężczyznom trochę dodatkowej stymulacji podczas seksu, ale zapewniają również dużą stymulację łechtaczki dla kobiet. Wiele kobiet uważa, że ​​ta dodatkowa stymulacja  wibrującego lassa  kolca znacznie ułatwia orgazm.

Jeśli szukasz czegoś prostszego, nie wibrujący lasso działa bardziej jak zwykły pierścień na penisa. Chociaż nie wibruje dla dodatkowej przyjemności, wiele par uważa, że  nie wibrujące lasso silikonowe  jest mniej rozpraszające, szczególnie podczas dłuższych sesji w sypialni.

Jeśli nie wiesz, który model preferujesz, lub po prostu chcesz urozmaicić swoje życie, dlaczego nie uzyskać zarówno wibrujących, jak i nie wibrujących modeli i eksperymentować? W naszym sklepie jesteśmy przekonani, że oboje ci się spodoba!

Jedwabisty, bezpieczny silikon

Kupując zabawkę erotyczną, która ma bezpośredni kontakt z penisem, potrzebujesz materiału, który będzie wygodny. Jeśli planujesz nosić lasso podczas stosunku, chcesz, aby było wygodne dla twojego partnera.

Dlatego najlepszym materiałem na pierścionki na penisa, takiego jak lasso, jest silikon. Działa wspaniale z lubrykantami na bazie wody , dzięki czemu będziesz mieć całą zabawę, jaką możesz zebrać tyle razy, ile chcesz używać swojego nowego lasso.

JSeks shop pełen gadżetów

Odwiedź sex shop,  aby dowiedzieć się więcej o silikonowym lasso Stud i wszystkich innych wspaniałych pierścieniach na penisa, które oferujemy. Od zabawek erotycznych po lubrykanty, prezerwatywy i nie tylko – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby zamienić noc w domu w czas Twojego życia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *