Najlepsze seksowne prezenty na walentynki

Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś swojego związku, nigdy nie zaszkodzi go czasami urozmaicić. Ale jakie seksowne prezenty wyrażają właściwy nastrój? Zapytaliśmy kilka osób, o najgorętsze zabawki w tym roku. Chcesz rozpalić atmosferę w Walentynki? Przejdź do poniższych propozycji i sprawdź która z tych seksownych rzeczy by wam się przydała, abyście mogli z przyjemnością wykorzystać je w Walentynki i nie tylko (jeśli wiesz, co mamy na myśli …).

BDSM – same korzyści

BDSM (lub niewola/dyscyplina, dominacja/uległość i sadyzm/masochizm ) nie są niczym nowym, ale kiedy „Fifty Shades of Grey ” stało się hitem, wprowadziło trochę zamieszania do zupełnie nowej grupy odbiorców. Mówiąc w skrócie, BDSM obejmuje przebieranie się, odgrywanie ról, gry, odkrywanie fantazji, bólu, dominacji i wszystkich różnych poziomów przyjemności. Ale bez względu na to, co zawiera, jedno jest pewne: są to gorące zabawy.

Istnieje wiele sposobów, aby wprowadzić trochę urozmaicenia do swojego sypialnianego repertuaru, w tym uprzęże, pejcze, maski, pasy cnoty i cokolwiek innego, o czym myślisz a co sprawia że cię podnieca. (A jeśli nie możesz nic wymyślić, sięgnij po lekturę! Zapoznaj się z naszą sekcją na temat literatury erotycznej, aby znaleźć wspaniałe przykłady.)

BDSM to zabawy dla osób z dużą fantazją erotyczną
Zabawy BDSM

Pięćdziesiąt twarzy zabawek erotycznych

Perwersyjna trylogia „Fifty Shades” zdołała umieścić na półkach seks shopów kilka zabawek erotycznych, które zaryzykowalibyśmy, mówiąc, że to dobre rzeczy. W 2012 r. kilku dużych sprzedawców zabawek erotycznych zgłosiło wzrost sprzedaży o ponad 30 procent, co przypisywali wzrostowi artykułów opisanych w książkach „Pięćdziesiąt twarzy”.

„ Największy sukces odnotowano w przypadku kulek typu Ben Wa lub kulek Kegla. Kiedyś dość zapomniana kategoria a w 2012 r., wszyscy producenci starali się zwiększyć ich produkcję i nadal starają się sprostać wymaganiom rynku”

Kulki dopochwowe wzmacniają mięśnie pochwy a zarazem świetnie podniecają
Kulki dopochwowe

Co to są kulki Ben Wa? Jest to kulka lub sznur kulek, które są wkładane do pochwy w celu wzmocnienia mięśni dna miednicy. Brzmi raczej słabo, ale silne mięśnie pochwy powodują silniejszy orgazm. Kulki mogą być również używane podczas seksu lub razem z wibratorem, aby stworzyć różne i bardziej intensywne doznania. Niektóre kobiety również noszą je niezauważalnie w trakcie dnia aby być ciągle pobudzone.

Stylowe zestawy erotyczne

Chcesz podpowiedzieć coś swojemu partnerowi? Stylowy zestaw do seksu może być płynnym sposobem na otwarcie drzwi do naprawdę zmysłowej zabawy seksualnej. Sporo osób poleca zestaw przyjemności Dare Me od LELO, który zawiera zamszowy bicz, jedwabisty zestaw pasów na nadgarstek i kruczoczarną wersję kulek Ben Wa LELO. Możesz też wypróbować zestaw Adore Me Pleasure, który zawiera parę jedwabnych i zamszowych mankietów, oszałamiającą czerwoną opaskę i elegancki wibrator Mia 2. Oba są pięknie zapakowane w pudełko z jedwabną wyściółką.

Zestawy erotyczne składają się z kilku gadżetów i mogą być świetnym  prezentem np. na Walentynki
Erotyczny zestaw od firmy LELO

Podarunek, który wciąż daje różne efekty

Oto oferta: Gry erotyczne. Do wyboru jest ich bardzo wiele i o różnych scenariuszach. W jednej z nich np. jeśli dziewczyna, chce więcej pieszczot, musi najpierw dać więcej seksu. I chłopak, jeśli chce więcej seksu, musi dać więcej pieszczot, itp.

Walentynki to doskonała okazja, aby znaleźć czas na jedno i drugie. Zapalcie sobie przy tym świece i poddajcie się w przerwie gry masażowi To, co stanie się potem, zależy tylko od was. Aby uzyskać najlepsze efekty, grajcie w różne gry przez cały rok.

Czy masz jakiś seksowny pomysł na Walentynki? Podziel się z nami swoja fantazją!.

Przy pomocy gier erotycznych możesz urozmaicić swoje życie seksualne
Erotyczna gra planszowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *