Najlepsze pierścionki z koralikami na penisa

Pierścienie penisa

Używanie pierścienia na penisa to świetny sposób na przedłużenie czasu erekcji i wydłużenie sesji miłosnej. Pierścienie na penisa z koralików idą o krok dalej, aby zapewnić obojgu partnerom więcej przyjemności. Podczas gdy sam pierścień na penisa pomaga utrzymać erekcję mężczyzny, koraliki pomagają stymulować zewnętrzne części pochwy kobiety. Różne rozmiary pierścionków mogą powodować różne odczucia dla obu stron.

W naszym sklepie wiemy, że seks nigdy nie jest wydarzeniem w jednym rozmiarze dla wszystkich, dlatego z dumą oferujemy naszym klientom wiele różnych typów i rozmiarów pierścieni na penisa. Oto krótkie spojrzenie na niektóre z naszych najlepszych produktów.

Pierścionki na penisa z koralikami 3 sztuki – czarne

Ten asortyment  pierścieni na penisa  oferuje kilka różnych ścieżek przyjemności. Każdy pierścionek ma inny rozmiar i ma różną wielkość koralików. Mogą być używane samodzielnie lub w różnych kombinacjach. Zestaw trzech jest wykonany z miękkiej galaretki, która zapewnia jędrność, a jednocześnie pozwala płynnie się poruszać, aby zmaksymalizować wydajność i przyjemność.

Dr Joel Stackers pierścieni

Układarki Dr. Joel Girth Ring są dostępne w wersjach z  podwójnym  i  potrójnym  układaczem. Każdy pierścień na popręg jest znacznie szerszy niż przeciętny pierścień koguta. Obejmuje większą powierzchnię, a każdy pierścień zawiera zestaw koralików, aby zwiększyć poziom przyjemności dla obojga partnerów. Pierścienie popręgowe mają na celu zwiększenie obwodu i są niezwykle elastyczne, co pozwala na maksymalne osiągi.

Pierścień wzmacniający z koralikami

Enhancer Pierścień z perełek  jest małym pierścieniem galaretki kurek z czterech dużych kulek strategicznie rozmieszczone wokół zewnętrznej. Chociaż działa przedłużająco na erekcję, stymuluje również zewnętrzną część pochwy.

Owalny, zroszony wzmacniacz mocy

Owalne paciorkami mocy Bump  zaledwie 1,75 cala średnicy. Ponieważ ten pierścień na penisa nie jest wykonany z tego samego galaretowatego materiału, co większość innych, zapewnia inny wygląd. Jest niezwykle elastyczny i może być wygodnie noszony przez mężczyzn o różnych rozmiarach.

Metalowy pierścień z koralików

Metallic Bead Pierścień  jest prosty galaretka pierścień z pięcioma srebrnymi koralikami strategicznie rozmieszczone, aby zapewnić maksymalną przyjemność dla obu stron. Jest niezwykle elastyczny i będzie dobrze pasował do większości penisów.

Wydłużony pierścionek z perłami

Pearl Beaded Przedłuż Pierścień  oferuje maksymalną przyjemność dla obu stron. Zewnętrzny pierścień z galaretką otacza pełne koło koralików wielkości perły, oferując stymulację zarówno Tobie, jak i Twojemu partnerowi.

Sklep erotyczny

naszym sklepie wiemy, że pierścienie na penisa są idealnymi przedmiotami, które dodadzą przyjemności każdemu spotkaniu seksualnemu. Jesteśmy dumni, że posiadamy dużą kolekcję pierścieni koguta z koralików i zachęcamy naszych klientów do eksperymentowania z kilkoma różnymi rodzajami, aby znaleźć ten, który najbardziej lubią oni i ich partner.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *