Najemcy porzucają swoje zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne zostały wymienione jako przedmioty najczęściej pozostawiane przez najemców podczas wyprowadzania się z wynajmowanych nieruchomości i pokoi hotelowych. Według usługi ochrony depozytów (DPS), wibratory i inne pomoce seksualne znajdują się na szczycie listy dziwacznych przedmiotów, których właściciele muszą pozbyć się przed wprowadzeniem się nowych najemców.

Wśród często porzucanych sprośnych produktów znajduje się seksowna bielizna, magazyny pornograficzne, sprzęt do krępowania i dmuchane lalki erotyczne.

Kevin F., dyrektor The DPS, powiedział: „Sprzątanie po najemcach jest często dużym wyzwaniem dla właścicieli, ale te badania pokazują, że nie zawsze muszą oni walczyć tylko z brudem i bałaganem”.

Można by pomyśleć, że ludzie byliby trochę mniej zapominalscy, jeśli chodzi o swoje najlepsze zabawki erotyczne, ale ankieta przeprowadzona w zeszłym roku w hotelach Novotel w Nowej Zelandii, Australii i na Fidżi wykazała, że ​​często są też pozostawiane i te przedmioty w pokojach hotelowych.

Jest to zaskakujące, ponieważ zabawki erotyczne znajdują się na szczycie listy dziwnych przedmiotów, o które walczą rozwodzące się pary. Pani Amanda, radca prawny w Divorce Law Scotland, powiedziała Daily Record, że zaskakujące jest to, jak często małżonkowie spierają się o to, kto może zatrzymać gadżety.

Z pewnością gdyby zabawki erotyczne były cenne dla lokatorów, pamiętaliby o ich spakowaniu.

Po lokatorach można znaleźć różne rzeczy, nawet i zabawki erotyczne 
Ludzie zostawiają w wynajmowanych pomieszczeniach i takie skarby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *