Mój silikonowy przyjaciel: seks lalki są nie tylko dla mężczyzn, ale i dla kobiet

Seks ma być czymś wyjątkowym, co dzielą między sobą dwie osoby. Dotyczy to zarówno spraw fizycznych, jak i emocjonalnych. Ale dzisiaj, gdy codziennie pojawia się coś nowego i niezwykłego, nawet w tak prostym i oczywistym procesie, coś się zmienia. Potwierdzeniem tego może być – doświadczenie Carly Skortino, która uprawiała seks z zaskakująco realistycznym męskim robotem.

Dziewczyna całuje swoją seks lalkę
Pocałunek

Oglądając dokument o obiecującym przemyśle lalek seksualnych, zobaczymy przez 20 minut jak 31-letnia Carly spędziła czas z robotem o imieniu Gabriel, który grał rolę jej partnera seksualnego, i mówiła o swoich uczuciach.

Wierzymy, że mężczyźni są bardziej skłonni cieszyć się obcowaniem z nieożywionym obiektem, takim jak np lalka dmuchana a kobiety potrzebują pewnego rodzaju przywiązania emocjonalnego, aby cieszyć się intymnością, ale nie zawsze tak jest”, mówi Carly.

Bohaterka reportażu ze swoją męską silikonową zabawką

Te lalki są w całości wykonane z silikonu, co sprawia, że ​​penis wygląda niesamowicie realistycznie. Czasami nie można odróżnić od prawdziwego”- mówi dziewczyna. Opisując genitalia robota, którego można dostroić, prowadząc do erekcji lub stanu odprężenia, Carly twierdzi, że był tak realistyczny, że była na początku niemal przerażona.

Jest tak wykonany, aby nie był zbyt ciężki, dlatego jest pusty wewnątrz, a na jego wierzchu znajduje się miękka zewnętrzna powłoka. Posiada nawet włosy łonowe.” Witamy w nowym świecie seksu, w którym roboty stają się bardziej podobne do żywych ludzi, w tym tak drobne szczegóły jak włosy łonowe i napięcie mięśni.

Męska seks lalka dla dziewczyn oparta o śbianę
Seks lalki wyglądają coraz bardziej realistycznie

Więc czym on jest – seks z robotem? „Zdecydowanie różni się to od relacji seksualnych z żywą osobą, ale jeśli chodzi o nowe doświadczenia seksualne, warto. Z lalką-mężczyzną możesz nauczyć się podstaw seksu, polubić go: spróbować różnego tempa i pozycji. Może pomóc lepiej zrozumieć Twoje ciało, a to daje kobietom siłę”, mówi Carly.

Carly Skortino jest jedną z wielu osób na świecie, które oczekują, że ten nowy trend pomoże im osiągnąć orgazm i dowiedzieć się czegoś o technologii, zanim spróbuje ponownie uprawiać seks z żywym partnerem.

Istnieje ogromna liczba zabawek erotycznych, które tworzą zupełnie nową sferę stosunków seksualnych. Seks lalki o wysokim stopniu realizmu zyskują na popularności, ponieważ coraz więcej ludzi stara się poprawić jakość swojego życia seksualnego i czerpać przyjemność z seksu.

Zajawka tego, o Gabriel i jak to jest uprawiać seks z robotem:

źródło: https://culturainquieta.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *