Móc pasować znowu do ulubionych jeansów „lepsze niż seks”

Więcej niż jedna na cztery kobiety sądzi, że emocje związane z ponownym dopasowaniem się do starej ulubionej pary dżinsów byłyby lepsze niż seks. Takie jest odkrycie nowej ankiety przeprowadzonej przez zdrową markę zbożową Special K, która wskazała, że ​​jedna trzecia ankietowanych trzyma „dżinsy trofeum”, w które kiedyś pasowały, mając nadzieję, że będą w stanie ponownie w przyszłości je włożyć.

Zapytane o to, jak poczułyby się, gdyby mogły je znowu nosić, 29,1% kobiet odpowiedziało, że to uczucie byłoby „lepsze niż seks”. Podobna liczba (28,9 procent) uważała, że ​​byłoby to lepsze niż awans, a co dziesiąta nawet uważała, że to uczucie przyćmiewa propozycję małżeństwa.

Co więcej, jedna trzecia kobiet marzy o tym, by znowu móc pasować do swoich ulubionych dżinsów niż nawet o spotkaniu z takimi gwiazdami jak np. George Clooney.

„Te badania pokazują poczucie euforii i gorączki endorfinowej, gdy kobiety osiągają swój cel polegający na ponownym założeniu ulubionych spodni. Jedna ukochana para dżinsów jest potrafi być lepsza lub na równi z innymi wspaniałymi przyjemnościami w życiu”, powiedział Special K Laura Bryant.

W zeszłym tygodniu Jimmy Choo ujawnił, że Madonna kiedyś stwierdziła, że ​​wolałaby kupić nową parę jego butów niż uprawiać seks.

Móc znowu pasować w stare spodnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *