Mistrz pływania zachęca mężczyzn do poważnego traktowania zdrowia seksualnego

Pływak Mark Foster wezwał mężczyzn do natychmiastowego odwiedzenia lekarza, jeśli mają jakiekolwiek obawy dotyczące swojego zdrowia seksualnego. Były uczestnik Strictly Come Dancing (brytyjski program rozrywkowy nadawany przez BBC One od 2004 roku) powiedział, że mężczyźni często niechętnie rozmawiają o takich problemach ze swoim partnerem lub odwiedzają lekarza.

„Jeśli faceci mają problem, myślą, że minie on za tydzień, miesiąc, rok lub później, ale nie myślą o tym, że to poważna sprawa” – powiedział

Jego komentarze pojawiły się po badaniu przeprowadzonym przez organizację charytatywną Prostate Cancer Charity, która wykazała, że mężczyźni częściej niż kobiety ukrywają problemy zdrowotne przed swoim partnerem. Pan Foster powiedział, że chce zwiększyć świadomość na temat raka prostaty i innych problemów związanych ze zdrowiem seksualnym oraz zachęcić mężczyzn do większej otwartości.

Zwrócił uwagę, że wielu mężczyzn nie wie, gdzie jest ich prostata ani jaką pełni funkcję

Według organizacji charytatywnej Prostate Cancer Charity ponad połowa Brytyjczyków nie jest w stanie wymienić objawów choroby, mimo że każdego roku w Wielkiej Brytanii diagnozuje się 35 000 mężczyzn.

Masażery prostaty to świetny sposób na ćwiczenie gruczołu krokowego. Już dziś możesz kupić najlepsze masażery prostaty w wiodących internetowych sklepach z zabawkami erotycznymi w całej Polsce! Zobacz kilka propozycji poniżej.

Badaj swoją prostatę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *