Mężczyźni mogą udawać orgazm!

Z faktem, że głębokie uczucie kończy się małżeństwem, a seks – orgazmem – nie można się kłócić. Inną rzeczą jest to, że orgazm jest prawdziwy, a czasem udawany. Przede wszystkim kobietom udaje się go naśladować. Chociaż to nie ich wina, ale również wielu kochankom też to się zdarza. Kobiety znające się na grach miłosnych czasami żartują, że swojego ukochanego poznasz po jego orgazmie. Większość kobiet jednak uważa, że jęczenie faceta oznacza, że ​​wszystko jest w porządku. Chociaż niewiele osób wie, że w miłosnej zabawie z ostatnim zwrotem „kończę”, faceci mogą czasami udawać.

Z początku założenie to może wydawać się absurdalne

Jak mężczyzna może odgrywać orgazm, jeśli jego ostatnią końcową fazą jest wytrysk nasienia? Jak w ogóle można oszukać partnerkę w tak ważnym momencie?

Tak, mężczyźni też potrafią udawać orgazm!
Udawany orgazm mężczyzn

Okazuje się, że można. Do takiego wniosku doszli angielscy socjologowie, którzy przeprowadzili ankietę wśród dorosłej męskiej populacji kraju. Według jego wyników, 19%, przeważnie młodych ludzi, czyli co piąta osoba, nie doświadczyła błogiego stanu w wyniku stosunku seksualnego, łatwo naśladując go i to dość umiejętnie.

Po pierwsze, przeciwko męskiej fizjologii w tym względzie do tej pory nawet nie spekulowano

Jeśli pominiesz szczegóły, sytuacja jest następująca: orgazm u mężczyzn powoduje satysfakcję a w tym samym czasie następuje zaraz odpływ krwi z narządów miednicy, dlatego człowiek się odpręża, odczuwa uczucie ekstazy i inne przyjemne doznania. W szczególności te psychologiczne – szczęście, rozkosz, radość. W rzeczywistości cały stosunek seksualny stanowi bieg na szczyt zadowolenia. Brak nasienia równa się – brak zadowolenia. To jedno z najbardziej rygorystycznych praw natury.

Wbrew powszechnej opinii, przekonanie się, że on doświadczył intensywnej rozkoszy, absolutnie nie jest trudne. Aby to zrobić, wystarczy tylko spełnić warunek – użyj prezerwatywy. Na podstawie jej zawartości można sprawdzić, na ile cel (orgazm) uzasadniał środki (sam stosunek seksualny). Jeśli ona nie sprawdzi prezerwatywy pod kątem obecności nasienia, wówczas umiejętnie naśladowany orgazm weźmie taka osoba za naturalny. Warto tylko wykonać dobrą robotę – aktywnie się poruszać, jęczeć głośno i wydać z siebie jęk rozkoszy.

Faceci czasami posuwają się do tego, że udają orgazm podczas seksu ze swoją partnerką
Prawdziwy czy udawany?

Jeśli kochasz się bez prezerwatywy, wtedy żadne ochy i westchnienia nie pomogą

Kobieta bez większego wysiłku pozna fałszerstwo kochanka. Jedynym wyjątkiem jest całkowicie niedoświadczona partnerka, która nie zna uczucia obecności nasienia po akcie seksualnym w swoich genitaliach.

Otrzymawszy takie “odkrywcze” informacje, dziewczyny mogą się oburzyć: ah, to znaczy, że my również jesteśmy oszukiwane?! Chociaż oburzenie może nie jest tutaj pożądane, skoro jesteśmy za równością, z jakiego powodu nie mieliby i robić tego mężczyźni?

Ogólnie rzecz biorąc, dla kochających się ludzi nie ma znaczenia, czy stosunek seksualny kończy się orgazmem, czy nie. Ważne jest, aby zarówno mężczyzna, jak i kobieta doświadczyli prawdziwej, a nie udawanej satysfakcji z fizycznej jedności.

Zobacz jeszcze to:

Dlaczego mężczyźni odczuwają czasami ból podczas seksu

A co, jeśli kobieta jest znacznie starsza od mężczyzny?

Filmowanie się podczas seksu: co powinieneś wiedzieć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *