Mężczyzna aresztowany za seks rozmowy z operatorką numeru ratunkowego

Pewien mężczyzna z Florydy w USA był tak zdesperowany, by porozmawiać o seksie, że nalegał o taką rozmowę telefoniczną z operatorką numeru ratunkowego.

Joshua B. twierdził, że zabrakło mu kredytów na jego telefonie komórkowym, więc nie mógł wykonać swoich ulubionych numerów o podwyższonej opłacie.

Zdając sobie sprawę, że może zadzwonić pod 911 za darmo, 29-latek przystąpił do wybierania numeru, rozmawiając o seksie z operatorką numeru na drugim końcu.

Seks telefony pociągają sporą grupę mężczyzn

Kobieta najpierw odłożyła słuchawkę, po czym pan Joshua oddzwonił jeszcze cztery razy i zapytał operatorkę, czy przyjdzie do jego domu na małą akcję w sypialni.

Dostrzegając okazję, by go złapać, kobieta zabawiała go, prosząc pana Joshua o adres, żeby wiedziała, gdzie go znaleźć. Został aresztowany 15 minut później przez policję, która przybyła do jego domu i od tego czasu został oskarżony o złożenie fałszywego telefonu alarmowego.

Pan Joshua nie jest jedynym, który pozwolił, by jego libido wpadło w kłopoty z prawem. W Wielkiej Brytanii para została wezwana do sądu za złamanie zakazu hałasowania poprzez głośne sesje seksualne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *