Męski trener wzwodu – pompa próżniowa

Niewątpliwie bardzo interesująca ofertą dla mężczyzn są masażery próżniowe, które są produkowane w prawie wszystkich krajach rozwiniętych (produkcja przygotowywana jest również na Ukrainie). Urządzenia te zyskały taką popularność, że wciąż się modernizują. Ceny wahają się od 12 USD do elitarnych produktów o wartości 200 USD lub więcej.

Jeżeli masz problemy z erekcją rozważ naukowy aspekt zapobiegania i leczenia zaburzeń seksualnych prącia poprzez wystawienie go na miejscowo ujemne ciśnienie (terapia LOD).

Pompa do penisa powiększa ciała jamiste
Działanie urządzenia

Patologiczne zmiany związane z wiekiem w ciałach jamistych prącia pojawiają się już nawet po 25-30 latach.

Za pomocą pompy próżniowej (komory ciśnieniowej) ogromna większość najmniejszych naczyń włosowatych aktywnie otwiera się i wypełnia krwią pod wpływem różnic ciśnienia, co ma potężny wpływ na obwodowe krążenie krwi, krążenie limfy i ruch płynów w narządach.

To z kolei powoduje zmiany w transporcie i metabolizmie tlenu, przez kapilarną wymianę gazów i składników odżywczych, poprawia się funkcje błon plazmatycznych w przestrzeniach międzykanałowych oraz aktywowany jest odwrotny wpływ na procesy bioenergetyczne i metabolizm w tkankach. Duża liczba wcześniej nieczynnych naczyń włosowatych jest włączona do krążenia krwi, zmiany zwyrodnieniowe w jamistych ciałach prącia są eliminowane. W wyniku tego rodzaju funkcjonalnego „pompowania” ożywa cała wielopoziomowa struktura oddziaływujących centrów.

Pompy próżniowe do powiększania penisa występują w różnych kolorach i rozmiarach
Różne wielkości i kolory

Oprócz wcześniej zaproponowanych medycznych metod leczenia zaburzeń seksualnych za pomocą próżni, należy zauważyć, że rosnąca liczba zdrowych mężczyzn w różnym wieku stosuje komorę ciśnieniową jako środek zapobiegający osłabieniu wzwodu (przedwczesne starzenie), ze względu na sztywność penisa i jego maksymalny wzrost przed kontaktem seksualnym (system „ OS-BON „- erector próżniowy). Tak więc na opakowaniu jednego z tych elektro-próżniowego wibro-masażera można przeczytać następujący opis reklamy: – „… każdy szanujący się mężczyzna, który ceni zdrowie i kocha kobiety, powinien uzbroić się w ten próżniowy cud”. Pompa jest symulatorem twojej siły i niewyczerpanej energii!

Pojawiły się nowe dane dotyczące wzrostu wielkości penisa (jego wzwodu). Amerykański naukowiec G. Grifin, który studiuje i ćwiczy różne metody powiększania penisa, zaleca tę metodę jako najtańszą, bezbolesną i nieszkodliwą. Połączone stosowanie specjalnych kremów znacznie poprawia wyniki. Warto jednak przypomnieć, że wiele masażerów może powodować silniejszą próżnię. Dlatego oprócz pozytywnych wyników mogą wystąpić drobne przeciwwskazania o charakterze ogólnym dlatego przed stosowaniem skonsultuj się najlepiej ze swoim lekarzem aby wyjaśnić wszystkie te kwestie.

Jak powiększyć penisa pompką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *