Męski trener wzwodu – pompa próżniowa

Niewątpliwie bardzo interesująca ofertą dla mężczyzn są masażery próżniowe, które są produkowane w prawie wszystkich krajach rozwiniętych (produkcja przygotowywana jest również na Ukrainie). Urządzenia te zyskały taką popularność, że wciąż się modernizują. Ceny wahają się od 12 USD do elitarnych produktów o wartości 200 USD lub więcej.

Jeżeli masz problemy z erekcją rozważ naukowy aspekt zapobiegania i leczenia zaburzeń seksualnych prącia poprzez wystawienie go na miejscowo ujemne ciśnienie (terapia LOD).

Pompa do penisa powiększa ciała jamiste
Działanie urządzenia

Patologiczne zmiany związane z wiekiem w ciałach jamistych prącia pojawiają się już nawet po 25-30 latach.

Za pomocą pompy próżniowej (komory ciśnieniowej) ogromna większość najmniejszych naczyń włosowatych aktywnie otwiera się i wypełnia krwią pod wpływem różnic ciśnienia, co ma potężny wpływ na obwodowe krążenie krwi, krążenie limfy i ruch płynów w narządach.

To z kolei powoduje zmiany w transporcie i metabolizmie tlenu, przez kapilarną wymianę gazów i składników odżywczych, poprawia się funkcje błon plazmatycznych w przestrzeniach międzykanałowych oraz aktywowany jest odwrotny wpływ na procesy bioenergetyczne i metabolizm w tkankach. Duża liczba wcześniej nieczynnych naczyń włosowatych jest włączona do krążenia krwi, zmiany zwyrodnieniowe w jamistych ciałach prącia są eliminowane. W wyniku tego rodzaju funkcjonalnego „pompowania” ożywa cała wielopoziomowa struktura oddziaływujących centrów.

Pompy próżniowe do powiększania penisa występują w różnych kolorach i rozmiarach
Różne wielkości i kolory

Oprócz wcześniej zaproponowanych medycznych metod leczenia zaburzeń seksualnych za pomocą próżni, należy zauważyć, że rosnąca liczba zdrowych mężczyzn w różnym wieku stosuje komorę ciśnieniową jako środek zapobiegający osłabieniu wzwodu (przedwczesne starzenie), ze względu na sztywność penisa i jego maksymalny wzrost przed kontaktem seksualnym (system „ OS-BON “- erector próżniowy). Tak więc na opakowaniu jednego z tych elektro-próżniowego wibro-masażera można przeczytać następujący opis reklamy: – „… każdy szanujący się mężczyzna, który ceni zdrowie i kocha kobiety, powinien uzbroić się w ten próżniowy cud”. Pompa jest symulatorem twojej siły i niewyczerpanej energii!

Pojawiły się nowe dane dotyczące wzrostu wielkości penisa (jego wzwodu). Amerykański naukowiec G. Grifin, który studiuje i ćwiczy różne metody powiększania penisa, zaleca tę metodę jako najtańszą, bezbolesną i nieszkodliwą. Połączone stosowanie specjalnych kremów znacznie poprawia wyniki. Warto jednak przypomnieć, że wiele masażerów może powodować silniejszą próżnię. Dlatego oprócz pozytywnych wyników mogą wystąpić drobne przeciwwskazania o charakterze ogólnym dlatego przed stosowaniem skonsultuj się najlepiej ze swoim lekarzem aby wyjaśnić wszystkie te kwestie.

Jak powiększyć penisa pompką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *