Meble BDSM dla chcących czegoś więcej

1. Obedience Extreme Sex Bench z paskami ograniczającymi

Odgrywaj mroczne fantazje lub przygotuj się na intensywne sceny, gdy przypinasz swojego kochanka do Ekstremalnej Ławki Obedience! Te wytrzymałe meble BDSM do seksu są wykonane z wytrzymałej stali, z wygodną wyściółką dla ciała, nóg, ramion i głowy partnera, dzięki czemu możesz energicznie bawić się godzinami. Zachowaj swoją partnerkę bezradną i na swojej łasce! Ta ergonomicznie ukształtowana ławka wystawi je na lanie, penetrację lub jedno i drugie. Będziesz mógł nawet wejść w nią głębiej niż kiedykolwiek wcześniej! Zagłówek w kształcie litery U nie tłumi ich jęków i pisków podczas gry. Bacie się bez pasków lub miej je w pełni zapięte. Szybkozłączki są łatwe w użyciu. Dostosuj wysokość ramion i nóg lub zdejmij zagłówek, aby w pełni dostosować wrażenia. Wymiary: 27 cali wysokości, 50 cali szerokości. Poduszka tułowia 5 cali długości, 8,5 cala szerokości. Ochraniacze na ramiona i kostki mają 12 cali długości i 4 cale szerokości. Materiał: skóra PU, stal, nylon. Kolor: czarny.

Uśmiechnięta brunetka prezentuje meble BDSM

2. Meble BDSM – stojak wstydu

Słup wstydu z poduszkami „na głowę” wykonany jest z litego drewna przez profesjonalnych rzemieślników. Nienaganna konstrukcja autora i ergonomia tego projektu pozwalają na ustawienie pasywnego partnera w różnych pozycjach, zapewnia podejście zarówno od tyłu, jak i od przodu, co jest dobre w przypadku „przemocy” oralnej i wychodzenia w niewygodnej pozycji – nieograniczona przestrzeń dla fantazji! Konstrukcja posiada 8 poziomów wysokości, same ochraniacze są również regulowane, można je dopasować do różnych obwodów dłoni i szyi. Idealnie wyszlifowane drewno jest pomalowane na czarno i lakierowane, wszystkie materiały, farby i lakiery są hipoalergiczne i przyjazne dla środowiska, a sama konstrukcja jest mocna i stabilna, co zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność tego modelu, a metalowe zdobienie otworów na dłonie i głowę sprawia, że ​​jest on niezwykle stylowy.

Dziewczyna prezentuje mebel do bdsm, dyby

3. Ławka do mebli BDSM

Moduł ławki do mebli BDSM jako dodatek do podstawy. Ławka jest bardzo wygodna, pokryta jest łatwą w utrzymaniu sztuczną skórą. Niewolnik czeka na sesję SM na ławce ustawionej w Twoim prywatnym studio SM. Łatwe mocowanie modułu na płycie bazowej. Zestaw ławki BDSM jest niezbędny do Twojego SM Studio.

Ten produkt jest wykonany na zamówienie i dlatego nie można go zwrócić.

– montaż za pomocą dwóch stalowych rur o długości 70 cm bez użycia narzędzi

– wymiary 90 x 30 cm

– wysyłka na cały świat

– najwyższa jakość

Wielofunkcyjny mebel do zabaw BDSM. Podest z ławką i pionowymi rurami.

4. Stół do niewoli z ciemnym pudłem

Ta prosto wyglądająca ławka potrafi znacznie więcej niż na pierwszy rzut oka się wydaje. 4 poduszki można umieścić w dowolnym miejscu na rurach nośnych i można je zdejmować pojedynczo bez użycia narzędzi. Na każdym dłuższym boku znajduje się 8 oczek ze stali nierdzewnej do mocowania. Każde oczko pierścieniowe można zdjąć pojedynczo.

Jedna tapicerka jest wyposażona w mocowanie zapadkowe i można ją regulować w kształcie klina. Otwory montażowe dla wrzeciona jako ławki do rozciągania znajdują się po jednej stronie. Otwory montażowe do montażu całego urządzenia znajdują się po drugiej stronie. Możesz również poszerzyć tę ławkę o element wspierający do pionowych rur lub podpórek na uda.

Ławka jest dostarczana zdemontowana i mocowana 4 śrubami imbusowymi. Poduszki są mocno przymocowane do rur nośnych za pomocą uchwytów gwiazdowych.

Ciemne pudełko:

Całkowite unieruchomienie i izolacja głowy w ciemnym pudełku. Szczeliny wentylacyjne na spodzie zapewniają dobrą wymianę powietrza, doskonale sprawdzają się również przy dłuższych zabawach. Dzięki pomysłowemu systemowi mocowań nie potrzebujesz żadnych narzędzi.

Mebel można zamówić na: bdsm-furniture-x.com

Pomysłowe łoże z pudłem na głowę do zabaw fabularnych w niewolę

5. Ultimate Dungeon Essentials Kit z Bondage Horse

Zaopatrz swój loch i oddaj się zabawie związaną z niewola dzięki temu wszechstronnemu, wysokiej klasy zestawowi BDSM! Ten Blackwood Bondage Horse to absolutny must-have z wieloma ekscytującymi zastosowaniami. Ma solidną ramę i łatwe do czyszczenia wykończenie. Z przodu i z tyłu znajdują się solidne pierścienie, do których można przymocować kajdanki, liny i inne akcesoria. Na plecach lub brzuchu, dobrze i bezpiecznie zabezpieczone, będą rozłożeni i zdane na Twoją łaskę partnerzy zabaw. Ten zestaw zawiera 4 luksusowe wyściełane skórzane uchwyty na nadgarstki i kostki. Dodatkowo otrzymujesz 4 wszechstronne paski do bondage, regulowane i wytrzymałe do najbardziej intensywnej gry. Silikonowy knebel jest bezwonny i bez smaku i rozciąga się do kącików ust, zapewniając komfort podczas długotrwałego noszenia. Otrzymujesz, również 4 mocne karabińczyki do łączenia akcesoriów.

Mebel do BDSM typu "kozioł". Na zdjęciu brunetka przypięta pasami do kozła, prezentuje mebel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *