Masturbacja – Żel do rąk…

Jak każdy zdrowy facet a do tego, samotny facet, lubię się od czasu zabawić, sam ze sobą. Wtedy mam troszkę przyjemności no i wiem, że u mnie wszystko fajnie funkcjonuje i jest na swoim miejscu.

To taki swego rodzaju przegląd techniczny tych cześć ciała a przynajmniej poza doznaniami erotycznymi można sprawdzić sprawność tego i owego. Jakoś nie przekonuje mnie fakt, że niektórzy traktują to jako niemoralny występek godny kary Boskiej. Sam sobie to robię i sam się bawię, nikogo nie namawiam ani nie zmuszam do tego.

Krem do masturbacji w trakcie nakładania na dłonie
Żele i kremy do męskiej masturbacji

Z czasem jednak przestało mi to i owo wystarczać

Miałem świerszczyki a nawet filmy ale ileż to można samemu. Do znudzenia, że się tak wyrażę. No więc postanowiłem poszukać dodatkowych wrażeń i przyjemności. Wizyta w domu publicznym czy u pań przy drodze mnie nie interesowała. Wolałem poczekać na tę jedną jedyną i z nią się zabawiać a nie za kasę.

W ramach moich poszukiwań udałem się do pobliskiego seks shopu

Z lekkim skrępowaniem wyznałem pani, że mam problem i szukam czegoś nowego. Z pełną powagą i zrozumieniem oraz co najważniejsze taktem, pani sprzedawczyni zaproponowała mi żel do rąk, który uatrakcyjnia te radosne chwile. Pomyślałem no co mi szkodzi. Żel nie był zbyt drogi więc kupiłem.

Wróciłem do domu i zacząłem czytać etykietę nalepioną na pudełku. Postanowiłem jednak poczekać do wieczora gdy zrobi się odpowiednia atmosfera. Było warto. Niby głupi żel, a jednak niesamowicie daje tak zwanego kopa. Było naprawdę bardzo fajnie. Z czystym sumieniem mogę to polecić każdemu samotnemu panu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *