Lalki erotyczne gotowe na wszystko aby cię zadowolić

Lalki erotyczne stworzono, aby zastąpić partnera seksualnego podczas tymczasowej lub stałej nieobecności. Wykonane są na podobieństwo pełnowymiarowego ludzkiego ciała o wysokości od 150 cm i większej z wizerunkiem genitaliów i okolicy odbytu w celu przezwyciężenia niektórych kompleksów w łóżku lub uwolnienia nagromadzonej energii seksualnej.

Materiał, z którego wykonane są lalki, to lateks lub polimer

Różnica polega na tym, że lateksowe lalki mogą być bezszwowe i bardzo wygodne w użyciu. Istnieją również modele wykonane z realistycznego cyber silikonu, z którego lalki bardzo są podobne do żywego ludzkiego ciała, a zatem ich cena jest wyższa ze względu na jakość.

Seksowna blondynka wykonana z cyber silikonu
Lalka dla dorosłych

Najpopularniejsze lalki to te, które mają 3 otwory: dopochwowe, analne i doustne (usta). Dla osób które nie preferują seksu oralnego, przygotowano modele bez otwartych ust.

Po napompowaniu, lalka może znajdować się w różnych pozycjach (leżącej, siedzącej, ze zgiętymi rękami lub nogami) w zależności od modelu.

Lalki erotyczne mogą być wyposażone w masażer wibracyjny lub kilka, do dodatkowej stymulacji narządów płciowych podczas użytkowania, które mogą mieć różne kształty i mogą być wkładane do dowolnego otworu i sterowane za pomocą wbudowanego lub zdalnego panelu sterowania.

Przed użyciem lalki erotycznej pamiętaj o kilku wskazówkach:

  • pompuj do wystarczająco elastycznego stanu. Aby uprościć tę pracę, można to robić specjalną pompkę, którą można również kupić w sex shopie.
  • nie pompuj lalki do granic wytrzymałości, ponieważ podczas jej używania może to doprowadzić do rozerwania materiału, z którego jest wykonana.
  • dla każdego modelu lalki obowiązuje ograniczenie wagi, które musi być wskazane na opakowaniu.
  • aby nie uszkodzić „twojej dziewczyny”, stosuj pozycje sugerowane w instrukcji użytkowania.
  • po użyciu lub użyczeniu jej innym osobom, produkt należy oczyścić środkiem antyseptycznym, konieczne jest również umycie lalki erotycznej ciepłą wodą z mydłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *