Kulki dopochwowe – masaż i trening mięśni pochwy

Kulki dopochwowe są używane przez kobiety i są bardzo popularne ze względu na różnorodność ich zastosowania, nie tylko do treningu mięśni pochwy. Dzięki kulkom waginalnym mięśnie dna miednicy są utrzymane w lepszej kondycji. Jest to bardzo ważne, ponieważ wraz z upływem lat mięśnie Kegla słabną. Warto też wspomnieć, że kulki dopochwowe są pomocne przy nietrzymaniu moczu, dlatego polecają je urolodzy i ginekolodzy.

Po użyciu kulki dopochwowej, podczas zbliżenia mężczyzna i kobieta wyraźniej doświadczają orgazmu i odczuwają go w pełni. Dzięki temu masażowi podczas stosowania kuleczek dopochwowych z przesuniętym środkiem ciężkości przepływ krwi do najbardziej odległych stref pochwy jest zintensyfikowany, które nawet podczas ostrego seksu pozostawały przedtem na uboczu.

Fioletowe kule gejszy. Model z jedną kulą oraz z dwoma kulami.
Kulki można kupić w postaci jednej kuli i więcej

Wskazówki dotyczące używania kuleczek dopochwowych:

  • przed pierwszym użyciem należy potraktować kulki dopochwowe środkiem antyseptycznym, na przykład chlorheksydyną lub miramistyną lub żelem zawierającym te substancje;
  • przed i po użyciu umyj przedmioty ciepłą wodą z mydłem;
  • kulki wykonane z ciężkiego metalu, (np. marki BenWa) najlepiej wkładać do pochwy w pozycji leżącej lub leżącej bocznej, następnie wstań i spróbuj trzymać je w środku przez 1 minutę, a następnie wydłużyć czas do 5, 10, 15, 20 minut i dłużej, w zależności od chęci i umiejętności każdej kobiety;
  • nie ma potrzeby używania piłek bezpośrednio przed lub podczas stosunku;
  • jeśli kulki są pochwowe, użycie ich do odbytu jest po prostu bezcelowe, ponieważ ich kształt, rozmiar są wykonane specjalnie dla pochwy, a nie dla odbytu. Istnieją specjalne kulki odbytu dla tego celu.
Kobieta wkłada sobie niebieskie kulki dopochwowe
Wkładanie kulek dopochwowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *