Kulki dopochwowe i ich zastosowania

Przez długi czas tajniki używania kulek dopochwowych były utrzymywane w pałacu cesarzy chińskich, w „Zakazanym Mieście”, a jedynie cesarzowe i konkubiny cesarzy uczyły się z nich korzystać. Wiedza o kontroli mięśni pochwy była uważana za świętą. Wiele z tych, które opanowały tę technikę, cieszyło się bardzo dobrym zdrowiem, zachowując elastyczne i sprawne genitalia na starość, które miały jako młode niezamężne dziewczęta. Metody te były praktykowane w celu zapewnienia cesarzowi maksymalnej przyjemności podczas uprawiania miłości. W Japonii takie sekrety posiadała gejsza, która sprawiała mężczyźnie niezwykłe przyjemności, posiadając rozwinięte mięśnie pochwy, co pozwalało na przyjemnym ściskaniu penisa podczas stosunku.

Kulki dopochwowe pomagają kobietom odkryć rozkoszny sekret gejszy!

Kulki dopochwowe pomagają wielu kobietom, lepiej zrozumieć ich anatomię, aby uporządkować swoje doznania. Kulki dopochwowe również wzmacniają mięśnie miednicy kobiet, co zwiększa jej zdolność orgazmu. Dzięki treningowi mięśni, znacznie zmniejsza się ryzyko chorób w tym rejonie ciała u starszych kobiet, a także u kobiet w każdym wieku, które nie są aktywne seksualnie. Możliwość kontrolowania ściany mięśni pochwy ma bardzo korzystny wpływ na jej zdolność powrotu do swojej pierwotnej wielkości po porodzie, gdyż wytrenowane ściany mięśni nabywają elastyczności i sprężystości oraz szybko powracają do swojego pierwotnego rozmiaru. Ze względu na specyficzny masaż, który występuje podczas korzystania z kulek dopochwowych, przepływ krwi do wszystkich części wewnątrz pochwy wzrasta, zmniejszając w ten sposób ryzyko stagnacji.

Dwie kulki gejszy połączone sznureczkiem

Tryb aplikacji

Potraktuj kulki dopochwowe niewielką ilością lubrykantu osobistego lub specjalnych kremów intymnych. W pozycji półleżącej lub leżącej, zaaplikuj kulki do pochwy, pozostawiając pętelkę/sznurek do wyciągania kulek na zewnątrz. Wstań i postaraj się utrzymać kulki dopochwowe przez jakiś czas (przez 1 minutę, następnie zwiększ interwał ekspozycji do 5, 10, 15, 20, 30 lub więcej minut w zależności od potrzeby i możliwości każdej kobiety). Po nauczeniu się zatrzymywania kulek w pochwie przez długi czas, można zacząć z nimi chodzić. Podczas ruchu następuje efekt masażu (toczenia kulek wewnątrz pochwy), a także ich wpływ na kobietę. Zaczyna przeżywać emocje seksualne z lekkich do średnich co skutkuje fajnym podnieceniem.

Przed i po użyciu kulki dopochwowe myje się ciepłą wodą z mydłem lub specjalnym środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych. Nie zaleca się używania kulek dopochwowych w bliskim sąsiedztwie partnera.

Przed pierwszym użyciem kulek do pochwy, należy potraktować produkt antyseptycznym środkiem lub lubrykantem zawierającym środki antyseptyczne, następnie przemyć je ciepłą wodą z mydłem.

Ćwiczenia z kulkami dopochwowymi

Zakup kulki dopochwowe połączone sznureczkiem i przymocowaną do nich pętelką. Kulki mają przeważnie 3-3,5 cm średnicy a ich budowa (kula w kuli) pozwala na uzyskanie efektu przesuwającego się środka ciężkości. Aby uniknąć przykrych konsekwencji, szczególnie podczas pierwszych lekcji z kulkami, trzeba się odpowiednio przygotować. Przed włożeniem ich, zrelaksuj się, np. masuj piersi, aby pochwa rozszerzyła się i uwolniła trochę śluzu. Możesz użyć lubrykantu (lubrykant w żelu) lub specjalnych kremów intymnych. Kulki należy włożyć w taki sposób, aby pętelka pozostawała na zewnątrz. Ćwiczenie należy rozpocząć od krótkich 1 minutowych w pozycji leżącej na plecach, pociągnąć pętlę. Mięśnie w tym czasie starają się utrzymać kulki w środku i przeciwstawić się kierunkowi wyciągania. Stopniowo czas ćwiczeń należy zwiększać do 5 minut 2 razy dziennie, wykonując od 20 do 40 cykli skurczów.

Efekt powinnaś poczuć już za pięć dni!

Dziewczyna trzyma za pętelki trzy zabawki erotyczne typu kulki dopochwowe

Przeciwwskazania do samodzielnego treningu mięśni intymnych

  • Ciąża
  • Ostre choroby zapalne, nadżerki
  • Choroby układu rozrodczego wymagające natychmiastowego leczenia chirurgicznego

Wykorzystanie mięśni intymnych w seksie

Jeśli chcesz jeszcze bardziej pobudzić swojego partnera, wykonujemy ćwiczenie „dziewicze”. Kiedy twój partner próbuje Cię penetrować, z całych sił ściśnij otwór pochwy. Użyj tej sztuczki tylko wtedy, gdy Twój partner jest zdolny do długotrwałego stosunku. Jeśli mężczyzna zbyt szybko osiąga orgazm, nie potrwa to długo, a wtedy możesz nie mieć czasu na czerpanie przyjemności.

W trakcie stosunku ściskanie mięśni wejściowych do pochwy nie zawsze ma sens, ponieważ bardzo ciasny ucisk podczas przesuwania się po penisie powoduje u mężczyzn niezbyt przyjemne doznania, a czasem irytację. Chociaż, jeśli chcesz „spowolnić” mężczyznę, możesz z powodzeniem skorzystać z tej umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *