Kulki analne VS korki analne: jaka jest różnica?

Kulki analne lub korki analne

Podobnie jak wszystkie zabawki erotyczne, zabawki analne są dostępne w różnych rozmiarach i funkcjach. Nie czuj się przytłoczony swoimi opcjami; kupuj bez obaw, postępując zgodnie z naszym obszernym przewodnikiem po kulkach analnych i zatyczkach analnych . Poznaj różnicę i dowiedz się, co sprawia, że ​​każda zabawka jest wyjątkowa, odkrywając, jak uzyskać najlepsze orgazmy podczas seksu analnego.

Zatyczki do butów

Zatyczki analne są doskonałym wprowadzeniem do odbytu, ponieważ pomagają rozciągnąć odbyt i przygotować go do wprowadzenia. Można je również nosić podczas stosunku lub na kilka godzin na raz dla uczucia sytości.

Najpopularniejsze typy wtyczek buttowych to:

  • Tradycyjne wtyki z kołnierzem wykonanym z silikonu, gumy lub metalu. Przypominają kształt asa pik – są mniejsze na końcu, co ułatwia włożenie, a szerokość jest większa w dół.
  • Ozdobne wtyczki, takie jak Booty Bling Small Black Plug . Są ukształtowane na podstawie tradycyjnych wtyczek, tylko że zawierają dodatkowy specjalny akcent u podstawy (klejnoty, ogony zwierząt itp.), Aby po włożeniu uzyskać seksowny wygląd.
  • Wiele wtyczek jako część zestawu do treningu odbytu. Trenażery pozwalają powoli dostosować się do wrażenia wkładki przed przejściem do następnego największego rozmiaru w zestawie.
  • Korki analne z pompkami do łatwej rozbudowy, gdy zabawka jest w środku. Colt XXL Pumper Wtyczka nadmuchuje do poziomu komfortu i wyposażony w zawór szybkiego uwalniania.

Kulki analne

Kulki analne są świetne dla początkujących, ponieważ są zwykle mniejsze w poszczególnych rozmiarach. Aby włożyć kulki analne, rozluźnij zwieracz, nałóż lubrykant i wsuwaj je jeden po drugim.

Kulki analne należą do trzech kategorii zabawek:

  • Tradycyjne koraliki, które są elastyczne i mają progresywny rozmiar. Mogą być połączone nylonem lub sznurkiem (przeznaczonym tylko do kilku zastosowań) lub wykonane z galaretowatego materiału, takiego jak koraliki X 10 .
  • Koraliki łodygowe, które są ściślej połączone tym samym materiałem. Podobnie jak rozchylona podstawa zatyczki analnej, kulki analne zawsze powinny zawierać uchwyt ułatwiający ich usunięcie.
  • Wibrujące zabawki analne, takie jak Vibrating Progressive Beads, dodają zupełnie nowego poziomu intensywności podczas orgazmu. Delikatnie pociągnij go tuż przed orgazmem, aby uzyskać podwójne uwolnienie, jakiego nigdy nie doświadczyłeś.

Używanie artykułów gospodarstwa domowego lub nie rozszerzonych wibratorów to pewny sposób, aby trafić do szpitala, ponieważ mięśnie zwieracza mogą się kurczyć i wessać przedmiot do odbytnicy. Pamiętaj, aby nałożyć dużą ilość lubrykantu na odbyt i zabawkę, aby ułatwić wkładanie i zwiększyć intensywność. Poza tym nie ma żadnych zasad, aby cieszyć się korkiem analnym lub koralikami analnymi z sex shopu. Zrelaksuj się i baw się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *