Korki analne: jak wybrać i używać?

Minęło dużo czasu, odkąd ludzie zdali sobie sprawę, że stymulacja odbytu jest tak samo przyjemna, jak standardowy seks. Jednak taka stymulacja to dość trudny proces, do jej realizacji konieczne jest wykonanie pewnych ruchów ciała. Ponadto zauważyliśmy, że przyjemne wrażenia pochodzą nie tylko ze stymulacji, ale także z samego faktu, że mamy coś w odbycie, nawet bez ruchu. Przyjemność osiąga się tu dzięki rozbudowie mięśni odbytu, bo to jedna z najważniejszych stref erogennych w ciele.

Mając to na uwadze, wynaleziono korek do odbytu – produkt, który jest nieruchomy w odbytnicy i rozciąga mięśnie, działając w ten sposób na strefy erogenne człowieka. Dziś różnorodność takich produktów olśniewa oczy. U nas znajdziesz wszystkie typy i rozmiary, wybierz coś specjalnego dla siebie. Kluczową różnicą między zatyczkami jest obecność/brak wibracji. Polecamy zakup korka z nim – różnica w cenie nie jest bardzo duża, efekt i przyjemność będzie znacznie większa.

Mała wtyczka z flagą amerykańską jest stylowa i elegancka w wyglądzie, prosta i bardzo łatwa w użyciu, co pomoże Ci osiągnąć niespotykaną przyjemność.

Korek analny (w języku angielskim „butt plug”), który jest nam bardziej znany jako korek, jest specjalnym rodzajem zabawki dla dorosłych wkładanej do odbytu. Z punktu widzenia designu produkt jest jak stożek z nóżką – korek jest szerszy u podstawy, natomiast na końcu węższy. Głównym celem tego produktu jest stymulacja zakończeń nerwowych znajdujących się głęboko w odbycie.

Stosowanie zatyczek analnych jest doskonałym wstępem do stosunku płciowego, dzięki tym produktom możesz sprawić sobie przyjemność podczas masturbacji. Dzięki temu obie płcie mogą bawić się nim doświadczając mega przyjemność. Ponadto mężczyźni będą mogli używać korków do masażu prostaty.

Idealnie wygodna wtyczka anatomiczna z zaokrągloną końcówką i doskonałą anatomiczną konstrukcją.

Jak używać zatyczek analnych

Nie wolno nam zapominać o głównej zasadzie w seksie analnym – stosowaniu lubrykantów. Lubrykant zapewnia optymalny poślizg, co ułatwi wprowadzenie produktu do odbytu… Znajdź pozycję, która najbardziej Ci odpowiada: na czworakach („na pieska”); leżąc na plecach z rozstawionymi nogami, z małą poduszką pod plecami; w pozycji kucznej. Aby zachować podstawowe standardy higieny, musisz stale nakładać prezerwatywę na zatyczkę przed włożeniem jej do odbytu. Dodatkowo przed użyciem trzeba mieć pewność, że sama zabawka jest czysta. Włóż zatyczkę powoli, używając minimalnej siły. Jeśli to zawiedzie przy pierwszym razie, zaleca się relaksację lub wykonanie ćwiczeń oddechowych, spróbuj ponownie włożyć produkt. Kiedy zatyczka została już włożona kilka centymetrów do wewnątrz, należy rozluźnić mięśnie zwieracza, aby sam wysunął się z odbytu. Powtórz tę procedurę kilka razy, wstrzykując zatyczkę coraz głębiej, aby Twoje ciało przyzwyczaiło się trochę do obecności ciała obcego.

Wtyczki analne z wibracją są dziś dość popularne – można je regulować za pomocą pilota. Ten rodzaj korka powinien być wkładany powoli, z niewielkimi wibracjami.

Oprócz korków wibracyjnych dostępne są również korki nadmuchiwane wykonane z elastycznego lateksu. Takie produkty są coraz bardziej poszukiwane wśród fanów eksperymentów. Najpierw należy je umieścić w odbycie w formie opróżnionej (zatyczki te mają średnicę 3-4 cm), a następnie napompować ręczną pompką (w tej formie ich średnica może się podwoić).

Niezwykła zatyczka analna ozdobiona ogonem jenota to pikantna zabawka, która przypadnie do gustu miłośnikom seksu analnego.

Jak wybierać zatyczki analne

Jeśli chodzi o wybór takiej zabawki dla dorosłych, czasami pojawiają się pewne trudności, jeśli dana osoba jest w tym początkująca, ponieważ ich wybór jest bardzo obszerny. Tak czy inaczej, podczas wyszukiwania takich produktów należy zwrócić uwagę na 3 kluczowe punkty. Są to:

  • rozmiar;
  • kształt;
  • materiał.

Ich wymiary mogą być różne, np. średnica produktów waha się od 2-5 cm Zaleca się, aby debiutantom szczególnie nie eksperymentować z wymiarami – od początku lepiej wybrać zatyczkę, której średnica jest zbliżona do grubości 1-2 palców.

Wybór kształtu zatyczki jest powiązany z zadaniami związanymi z używaniem produktu: kiedy facet na przykład chce masować prostatę produktem, musi wybrać do tego specjalny zakrzywiony korek.

Najczęściej takie produkty są wykonane z gumy, silikonu, metalu, drewna. Z reguły każdy z materiałów ma swoje wady i zalety. Pomimo różnorodności produktów dla dorosłych, największą popularnością cieszą się zatyczki analne wykonane z miękkiego materiału, na które jest większy popyt niż na produkty twarde, ponieważ możliwość kontuzji jest ograniczona do minimum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *