Kochająca się para podsłuchana przez londyńskich pasażerów metra

W zeszłym tygodniu w londyńskim metrze zrobiło się trochę erotycznie, kiedy dźwięki pary uprawiającej seks były transmitowane przez głośniki na stacji.

Osoby dojeżdżające do pracy na stacji West Ham zostały zaskoczone tym, gdy w godzinach szczytu ciężkie oddechy i namiętne krzyki emanowały z głośników.

Zarządca transportu upierał się, że hałas nie pochodził z wnętrza stacji a rzecznik metra powiedział, że prawdopodobnie wynika to z zewnętrznej ingerencji w system nagłośnienia.

Jedna z pasażerek która jechała wtedy do pracy tak to opisała: “Była to zdecydowanie para która robiła to tam i wtedy. On, głośno pojękiwał i wydawało się, że świetnie się bawią – wyjaśniła 28-letnia recepcjonistka Laura O’Connor.

Dodała, że maszynista pociągu, na stacji w tym samym czasie musiał także usłyszeć erotyczną transmisję, ponieważ drzwi wagonu pozostawały otwarte dłużej niż zwykle.

Ale chociaż odgłosy seksu na stacjach są rzadkim zjawiskiem, romantyczne rendez-vous nie są już rzadkością. Według sondażu przeprowadzonego w ubiegłym roku, ponad połowa pasażerów londyńskiego metra próbowała porozmawiać z kimś obcym, kogo spotkali w pociągu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *