Kobiety w średnim wieku poszukujące młodszych partnerów

Kobiety celebrytki są często widywane, jak bawią się z młodszymi mężczyznami, ale nie tylko bogaci i sławni spotykają się z dużo młodszymi od siebie mężczyznami.

Według niedawnego badania przeprowadzonego przez serwis randkowy Parship, jedna trzecia kobiet w Wielkiej Brytanii po 40. i 50. roku życia randkuje z mężczyzną o pięć lat lub więcej młodszym.

W 2005 r., gdy zadano to samo pytanie, zaledwie osiem procent kobiet w średnim wieku stwierdziło, że spotka się z młodszym mężczyzną.

Oczywiście mężczyźni spotykają się z młodszymi kobietami od lat, ale badanie sugeruje, że jest to obecnie społecznie akceptowalne.

Dr Victoria Lukats, ekspert ds. Randek w Parship, powiedziała, że ​​media coraz częściej relacjonują podobne relacje między celebrytami, w których bierze udział starsza kobieta i młodszy mężczyzna.

Demi Moore i Ashton Kutcher są być może jedną z najbardziej znanych par takich gwiazd. W wieku 46 lat Demi poznała o 15 lat młodszego męża, który też jest aktorem.

Madonna, również zamieniła swojego młodszego męża Guy Ritchie, z którym się już rozwiodła, dla jeszcze młodszego partnera – 22-letniego modela Jesus Luz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *