Kobiety, które tańczą są bardziej pożądane przez mężczyzn

Jest dobra wiadomość dla kobiet, które biorą udział w zajęciach z tańca – nowe badanie wykazało, że czyni to je bardziej atrakcyjnymi dla płci przeciwnej.Według badań przeprowadzonych przez stronę sportową i hobbystyczną Clubbz.com, około 89% mężczyzn byłoby zainteresowanych kobietą, która tańczy.

Popularna rozrywka przebiła jogę, pływanie i gotowanie, aby zdobyć pierwsze miejsce jako najbardziej faworyzujące hobby. Tancerki, które potrafią tańczyć wokół rury, mogą poczuć się wyjątkowo zadowolone, ponieważ 49% facetów twierdzi, że polubi dziewczynę, która potrafi tańczyć na rurze.

Być może jest to sekret sukcesu Evy Longoria w związku z mężem, Tony’em Parkerem. Aktorka ostatnio pokazała swoje umiejętności w amerykańskim talk show Lopez Tonight, ujawniając, że jej przyjaciółka Carmen Electra dała jej rurę w prezencie.

Co do tego, co kobiety uważają za atrakcyjne u mężczyzn, wydaje się, że WAG najbardziej zainteresowane są takimi sportami, jak futbol, który znalazł się na pierwszym miejscu, a następnie surfowanie na desce.

Wspinaczka skałkowa i rafting na wodzie również znalazły się na liście, sugerując, że kobiety lubią facetów z poczuciem przygody. Wysoko znalazło się również hobby fotografowania, wydaje się, że oni także zwracają uwagę kobiet poprzez swoją kreatywność i wrażliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *