Kobieta seksowna, kim ona jest?

Jak określić wygląd seksownych kobiet? Rzeczywiście, dla mężczyzn jest bardzo ważnym faktem, która kobieta będzie dobra w łóżku. Czyż nie? I tak zacznijmy…

Włosy

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni lubią długie i zadbane włosy, i to właśnie z tego powodu kobiety wydają się bardzo seksowne. Oczywiście długie włosy są bardzo piękne, ale pod względem seksualności długi warkocz powinien cię ostrzec. Jeśli mówisz rozsądnie, to całkiem naturalne, że długie włosy wymagają specjalnej opieki.

Aby to zrobić, posiadaczka długich włosów spędza nad nimi dużo czasu, co sugeruje, że kobieta jest przyzwyczajona do dokładnego podejścia do higieny. W seksie taka dama w najlepszym razie wolałaby długie i wykwintne preludia, i będzie zirytowana jakimkolwiek odstępstwem od wcześniej zaplanowanego harmonogramu. W najgorszym przypadku jest to miłośnik tradycyjnego i niestety monotonnego seksu i głupotą jest żądanie seksu od niej, powiedzmy, w zatłoczonych miejscach lub na biurku w Twoim biurze.

Jeśli potrzebujesz gorącej damy, powinieneś rozejrzeć się za dziewczynami o bardzo krótkich włosach. Psychologowie udowodnili, że kobieta ścina włosy, jak gdyby było to wyzwaniem, a to wyzwanie jest zazwyczaj pragnieniem zmiany. Ponadto nie jest tajemnicą, że kobieta często zmienia fryzurę po doświadczeniu stresu, w szczególności – po rozstaniu z ukochanym. W tym czasie najłatwiej jest z nią flirtować i łatwo pozwala się wciągnąć w różne przygody i szaleństwa, aby szybko uleczyć zranione serce. W każdym razie poleca się to w czasopismach kobiecych, a kobiety są przyzwyczajone wierzyć w to, co piszą, w szczególności – po rozstaniu z ukochanym.

Kobieta emanująca seksapilem
Kobieta w bieli

Oczy

Zwróć uwagę na oczy kobiety. Możesz w ten sposób łatwo określić możliwe cechy jej osobowości. Jeśli Twoja przyjaciółka patrzy ci prosto w oczy, nie unikając bezpośredniego kontaktu wzrokowego, oznacza to, że jest pewna siebie, czuje się zrelaksowana w łóżku i jest gotowa do uzyskania maksymalnej przyjemności z seksu. Jeśli jej wzrok jest opuszczony lub biega wokół ciebie, unikając twojego spojrzenia, wtedy wiedz, że taka kobieta będzie czuła się nieswojo w łóżku i najprawdopodobniej odda całą inicjatywę w Twoje ręce.

Okulary

Okulary są akcesoriami inteligentnych i dobrze oczytanych kobiet, które spędzają dużo czasu przy komputerze lub czytają następną książkę. Powstała z tego, na szczęście fałszywa opinia, że ​​z inteligentnymi kobietami jest o wiele trudniej niż z tymi mniej. Tak więc spieszymy się z odpowiedzią, aby to rozwiać, nie bójmy się powiedzieć tego słowa, to jest “mit jaskiniowca”. Seksuolodzy twierdzą wręcz przeciwnie. Zdaniem ekspertów dziewczęta z dyplomem są znacznie bardziej niestrudzone i zaradne w seksie niż ich mniej wykształcone koleżanki. W Ameryce powszechnie uważa się, że kobiety z zaawansowanym stopniem edukacji po prostu uwielbiają jednorazowe przygody. Ponadto dziewczyny, które mają cel zrobienia kariery, nie starają się od razu założyć rodziny i rodzić dzieci. Niech żyją wykształcone dziewczyny!

Usta

Zwróć uwagę na te, które ciągle robią coś ustami, czy są to papierosy, guma do żucia, słodycze czy cukierki. A także tak paskudny nawyk gryzienia paznokci lub wciągania do ust różnego rodzaju przysmaków. Ta słabość pokazuje tylko, że w łóżku usta tej damy również powinny być czymś zajęte. Jest więc prawdopodobne, że taka pani w łóżku będzie szeptała wszelkie nieprzyzwoitości, jak również najprawdopodobniej będzie miłośnikiem seksu oralnego. Palenie jest również prawdopodobnie dobrym znakiem dla ciebie. W końcu, jak wiesz, tylko niegrzeczni ludzie robią celowo coś, co szkodzi ich zdrowiu. I łóżko – w tym miejscu niegrzeczne dziewczyny dają szanse na dobrą zabawę.

Figura

Psychologowie już dawno udowodnili, że istnieje związek między kształtem ciała a cechami charakteru. Istnieją dwa typy psychosomatyczne: endomorficzny i mezomorficzny. Dla typu endomorficznego charakterystyczne są miękkie mięśnie, okrągła twarz, szerokie biodra i znaczne rezerwy tłuszczu. Typ mezomorficzny różni się od poprzedniego silną muskulaturą, brakiem tłuszczu i pewną kanciastością.

Uzbrojony w taką wiedzę, zobacz, kto stoi przed Tobą

Jeśli przed Tobą stanie milutkie stworzenie, oznacza to typowy endomorf, wyróżniający się zmysłowością, marzeniami i spokojną naturą. Takie dziewczyny zawsze szukają harmonii ze środowiskiem i strasznie cierpią, jeśli komuś takiemu odmawia się. Więc masz szczęście, i bierz „byka za rogi”.

Ale jeśli przed wami staną modne dziewczyny z magazynów dla kobiet, z wysokimi kośćmi policzkowymi, wystającymi obojczykami i nogami do szyi, to jest to kipiąca i nieustępliwa mezomorfa. Możesz pocieszyć się faktem, że takie kobiety są bezpośrednie, a jeśli ona cię nie polubi, powie to, ale jeśli ci się spodoba, to możliwe, że zerwie Twoje ubranie zębami i zaciągnie Cię do łóżka, nie czekając na Twoje działanie.

Klatka piersiowa

Pamiętaj o jednej ważnej rzeczy, dekolt kobiety nigdy nie jest przypadkowy. Jeśli więc jej dekolt sprawia, że ​​pamiętasz biust z epickiego obrazu “Wolność wiodąca lud na barykady” z podręcznika historii szkoły, możesz rozpocząć zdecydowane działania. Ale najpierw nie zapomnij zapytać dziewczyny o jej imię.

Pośladki

Zaokrąglone i jędrne pośladki są oczywistym znakiem dobrego napięcia mięśni, co jest bardzo dobrym znakiem. Kobiety uczęszczające na siłownię i mające codzienny wysiłek fizyczny są bardziej seksualne niż kobiety, które wolą spędzać życie leżąc na kanapie przed telewizorem. Ponadto, godzinę po treningu, poziom męskiego hormonu testosteronu wzrasta w kobiecej krwi, która jest prawdopodobnie jedynym naturalnym afrodyzjakiem potrzebnym obu płciom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *