Sztuczne pochwy różnego rodzaju

Sztuczna pochwa

Replika kobiecej pochwy, oddająca głównie jej dokładne szczegóły, często z wargami sromowymi, a nawet z włosami. Wiele z nich powstaje według prawdziwego odlewu wagin znanych aktorek. Są one wyposażone w wewnętrzny tunel, który może być gładki lub mieć inną strukturę. Często są przechowywane w różnych opakowaniach w postaci puszek, itp.

Sztuczne odbyty

Jest to imitacja otworu odbytu. Zazwyczaj składają się tylko z wąskiego tunelu wewnętrznego, ale często są łączone również ze sztuczną pochwą.

Sztuczne usta

Masturbatory, które symulują seks oralny. Zmysłowe usta i zabawny język zastąpią ci z powodzeniem tę francuską rozkosz.

Sztuczny żeński tułów

Są to większe masturbatory w kształcie damskiego tułowia z kobiecym biustem, dziurami odbytu i pochwy. Oczywiście piersi mogą być również używane do masturbacji.

Niekonwencjonalne – dyskretne kształty

Ta kategoria obejmuje masturbatory, które nawet nie przypominają na pierwszy rzut oka kobiecych narządów płciowych, ale zapewniają również taką samą przyjemność. Są idealne, jeśli boisz się ujawnić swoją tajemnicę żonie, albo innym domownikom. Mają kształt jajka, rolki lub owocu, więc nikt nie będzie wiedział, że to masturbator.

Istnieją również modele wyposażone w silniki elektryczne, które albo wytwarzają drgania wibracyjne, albo nawet modele hi-tech, które obracają się i przesuwają.

Te erotyczne urządzenia są nadal zróżnicowane w zależności od materiału, z którego są wykonane. Najtańsze modele wykonane są głównie z PVC, najdroższe z ultra realistycznych materiałów, takich jak UR3, Nature Skin, Cyberskóry lub Super Skin, które są łudząco podobne do prawdziwej ludzkiej skóry.

Jeśli chodzi o rozmiar, nie musisz się martwić, że są zbyt wąskie lub za duże – wykonane są z elastycznego materiału, dzięki czemu idealnie pasują na każdego penisa.

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników