Sekret feromonów

Feromony – substancje semiochemiczne należące do grupy infochemicznej. Przeważająca grupa feromonów to skomplikowane mieszanki wielu różnych chemicznych substancji, często z dominującym jednym składnikiem, znacznie rzadziej są to pojedyncze związki chemiczne.

Feromony są naturalnie występującym związkiem chemicznym u wszystkich mężczyzn i kobiet. Są one wydzielane przez nasze gruczoły potowe i dyktują podniecenie seksualne, agresję seksualną i zachowania seksualne wobec płci przeciwnej.

Codzienne praktyki higieniczne zapewniają, że codziennie bierzemy prysznic, stosujemy perfumy, dezodoranty, wody kolońskie, oleje i kremy. Spójrzmy prawdzie w oczy, lubimy dobrze pachnieć! Robiąc to, nie dopuszczamy do tego, aby nasze feromony produkowały się i działały prawidłowo.

Produkty z feromonami

Obecne na rynku różne mieszanki feromonów natychmiast przywracają poziom feromonów do maksymalnej i czystej ekspozycji, pozwalając każdemu przyciągnąć przeciwną płeć w ciągu kilku sekund. Wystarczy jeden wdech zapachu, aby zainteresować i przyciągnąć do siebie partnera/kę.

Produkty takie wybierane są dzisiaj nie tylko przez osoby które chcą poznać nowego partnera, ale również przez pary mające problemy seksualne. Mogą używać feromonów w połączeniu z tradycyjną terapią, aby wzmocnić pożądanie.

Niektórzy badacze twierdzą również, że feromony mogą wzmacniać nastrój, łagodząc depresję i stres. Najbardziej dalekosiężną hipotezą jaka została wysunięta, jest to, że feromonami można nawet wspomóc leczenie i kontrolować aktywność prostaty u mężczyzn, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka.

Inni najczęściej szukali w tej kategorii:

feromony btb próbka – love&desire damskie – love&desire męskieperfumy męskiemęskie perfumy – pheromax oxytrust

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników