Kabina wideo… w seks shopie

Jestem częstym gościem sex shopów. Lubie do nich chodzić. Zawsze można znaleźć coś ciekawego a jak nie ma to miła pani z obsługi da katalog i se można poprzeglądać. Jak w katalogu znajdzie się coś ciekawego to po prostu można to zamówić.

Zwykle w sex shopie kupuje gumki do igraszek z moją jedyną i filmy porno. Obydwoje lubimy sobie pooglądać jak są jakieś ciekawe filmy. Podczas mojej ostatniej wizyty zobaczyłem jednak, że zamontowano kabinę wideo w moim ulubionym sex shopie. Pani sprzedawczyni, która oczywiście dobrze mnie zna, jako stałego klienta, od razu poleciła mi to, abym przetestował i wyraził swoją opinię.

Panowie oglądają film erotyczny na dużym ekranie
Męska widownia na erotycznym filmie

Na początku wytłumaczono mi, to co to jest i na czym to polega. Okazało się, że kabina wideo to nic innego jak komfortowa kabina w której to wyświetlane są filmy o wiadomej tematyce. Podczas owego oglądania można do woli się ze sobą zabawiać. Powiem szczerze, że miałem spore opory przed wejściem do takiej kabiny i wypróbowania jej. W końcu mam dziewczynę i z nią wolę to robić i oglądać takie filmy erotyczne. No ale pani nalegała abym przetestował tę nowość i wyraził swoją opinię.

W końcu miła pani ekspedientka zaproponowała bardzo niską cenę za skorzystanie z tej usługi a ja skapitulowałem (no nie powiem, byłem też ciekawy co to i jak to ustrojstwo działa). Wszedłem do kabiny usiadłem sobie wygodnie a na ekranie zaczął wyświetlać się film. Z początku było trochę nudno no ale potem akacja się zaczęła rozkręcać a ja wraz z nią. Powiem wam, było nawet fajnie. Chciałbym tę kabinę odwiedzić kiedyś z moją dziewczyną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *