Jeśli czegoś chcesz – idź i weź to!

Według ostatnich badań ponad jedna czwarta kobiet w wieku powyżej 35 lat twierdzi, że „nigdy” nie uprawia seksu. Wyniki badania, przeprowadzonego przez kanał kablowy Sky Real Lives zaprezentowano przy okazji rozpoczęcia cyklu o nazwie “The Secret Guide to Women’s Health“.

Myślę, że jeśli kobieta jest naprawdę szczęśliwa, i seks nie jest jej do niczego potrzebny i dobrze jej z tym, to świetnie. Ale jeśli seks jest czymś, czego chcesz, istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby przyciągnąć do siebie idealnego partnera. I uprawiaj seks bez względu na wiek.

Kobieta i mężczyzna stoją w narysowanym na ziemi sercu
Miłosne przyciąganie

Po pierwsze, postawa – jeśli nie wierzysz, że jesteś seksowna i możesz mieć partnera, którego chcesz, to czego możesz oczekiwać od innych? Bądź pewna siebie, bądź miła dla siebie i doceniaj wszystkie swoje atrakcyjne cechy, zamiast zwracać uwagę na wszelkie niedoskonałości.

Ubierz się – teraz nie mówię o ty, że musisz wyjść ubrana w PCV i lateks! Ale seksowna bielizna i ogólne dbanie o siebie sprawią, że poczujesz się lepiej i zdziałasz tym cuda dla Twojej pewności siebie.

Masturbacja – jest coś w dotykaniu siebie, co naprawdę pomaga Twojemu libido. Uwalnia wszystkie szczęśliwe endorfiny do twojego ciała i pomaga złagodzić stres, to uczucie może być uzależniające i im więcej go doświadczasz, tym bardziej będziesz chciała go doświadczyć. Nauczenie się, jak zadowolić siebie, jest również niezbędne, jeśli chcesz nauczyć partnera, jak ma cię zadowolić. Zafunduj sobie nowy wibrator lub masażer łechtaczki – idź do przodu, zasługujesz na to!

Jeśli nie posiadasz zabawki erotycznej i nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepsze, poczytaj kilka recenzji o tych produktach, co sądzą o nich inni. Nie wszystkie zabawki erotyczne są duże i przerażające, istnieje tyle różnych kształtów, rozmiarów i stylów. Sprawdź naszą stronę internetową. Na pewno znajdziesz coś, co Ci odpowiada.

Ostatni akt – jeśli znasz lub widzisz mężczyznę/kobietę, którą lubisz, możesz coś z tym zrobić. Niezależnie od tego, czy używasz subtelnego flirtowania, czy wręcz konkretnego podrywania. Życie jest za krótkie, a jeśli chcesz czegoś, tylko Ty masz moc, aby to się stało. Możesz jeśli chcesz mieć wszystko, co chcesz, po prostu idź i weź to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *