Jakie są najlepsze pozycje przy użyciu mebli erotycznych dla dorosłych?

Jasne, że Kamasutra sprawia, że ​​wygląda to na łatwe, ale próbowanie nowej pozycji seksualnej nie zawsze jest płynne. Znalezienie odpowiednich kątów prostych, pod którymi oboje partnerzy czują się komfortowo, może być trudne.

Aby zmienić rzeczy w sypialni i ułatwić eksperymentowanie, na naszym blogu zalecamy wypróbowanie mebli erotycznych dla dorosłych z tymi pięcioma najlepszymi pozycjami.

1. Misjonarz – dla głębokiego pchnięcia, sprzyjającego orgazmowi punktu G, Liberator Wedge zapewnia idealną siłę nośną. Obaj partnerzy przyjmą zwykłą pozycję z nim na górze (lub ona, jest to również świetne do przypinania!). Kobieta musi po prostu unieść pupę na klin w kierunku podwyższonej strony, aby umożliwić maksymalną penetrację.

2. Anal From Behind – Podczas gdy Liberator Wedge będzie również działał na pozycjach analnych; Rampa z mikrofibry może być bardziej odpowiednia, ponieważ ma regulowaną wysokość w zakresie 10-14 cali. Jest nie tylko aksamitnie miękki, miękki i ergonomiczny, ale także nadaje się do wielu różnych pozycji. W przypadku odbytu osoba na górze może oprzeć kolana na rampie, aby utworzyć stromy kąt nachylenia dna.

3. Cowgirl – W przypadku pozycji kobiety na szczytach, Incredible Sex Stool pozwala na wiele godzin zabawy bez obciążania kolan i bioder. Chociaż jest idealny dla par z nadwagą, ten mebel erotyczny wspiera wszystkie typy ciała. Kobieta musi tylko wspiąć się na górę i zacząć jeździć, twarzą do partnera twarzą do przodu lub pokazując mu od tyłu.

4. Wstawanie – nowicjusze w drzwiach dla dorosłych czekają na szaloną jazdę, dosłownie. Deluxe Fantasy Door Swing pasuje do ościeżnicy bez użycia narzędzi. Jeden partner wpina się pasami z pełnym wsparciem (do 300 funtów), podczas gdy drugi ma z nimi swój sposób. Huśtawka jest idealna, gdy mężczyzna wstaje, dostosowuje swojego partnera do idealnej wysokości i wykonuje seksowną akcję swingowania.

5. Ustne – Pary mogą osiągnąć nowy poziom oralny dzięki obrotowej huśtawce Fetish Fantasy . Utrzymuje do 350 funtów i ma pełny zakres ruchu 360 stopni. Szczodry dawca może przypiąć pasy i wykonać latające fellatio (tak, na początku może to wywołać kilka śmiechu, ale to wszystko część zabawy!) Bez niepotrzebnego obciążania szyi lub poparzeń dywanika na kolanach. Oral nie będzie jedyną rzeczą wykonywaną na tej nieważkiej huśtawce dla dorosłych – ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Wszystko kupisz w sex shopie

Od praktycznego klina do seksu po perwersyjną huśtawkę seksualną w stylu niewoli, w naszym sklepie oferujemy meble erotyczne do każdej pozycji i, co ważniejsze, do każdego typu ciała. Wypróbowanie czegoś nowego zaowocuje wygodniejszym, ale o wiele bardziej kinowym seksem, więc wypróbuj niektóre z naszych mebli erotycznych już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *