Jaki jest Twój styl fetyszowy?

Jeśli Pięćdziesiąt twarzy Greya może wyciągnąć ciekawskie gospodynie domowe z normalnego stylu życia na otwartą przestrzeń z ich fantazjami, to być może doświadczeni fetyszyści mogą teraz czuć się bardziej komfortowo ze swoimi fantazjami, którymi od dawna cieszyli się za zamkniętymi drzwiami.

Bez względu na twoją opinię na temat głównego nurtu w seksie (a dokładniej, horroru wygłaszanych opinii, jakimi twoja własna matka odnosi się do wybryków Christiana Greya podczas śniadania), BDSM istnieje. Niezależnie na jakim etapie wtajemniczenia jesteś, istnieje szeroka gama produktów fetyszowych, które spełnią Twoje wszystkie fantazje, a sex shopy zapewnią Ci szeroki ich wybór.

Zaniepokojony nowicjusz

Nie przerażajmy się widokiem licznych pasów, kajdan i knebli. Na sam początek spróbuj tylko się ubierać w te rzeczy, aby „nabrać charakteru” lub przetestować już gotowe zestawy niewoli dla początkujących. Istnieją dziesiątki opcji krępowania dla debiutantów, od delikatnych jedwabnych krawatów po wyściełane kajdanki. Znajdź to, co sprawi, że ​​poczujesz się komfortowo.

Sugerujemy: czarny koronkowy satynowy gorset i kajdanki dla początkujących Sex & Mischief

Smukłe nogi dziewczyny spięte kajdankami ze skóry

Dla pana lub pani

Gdy już ustalisz role i będziesz wiedzieć, co lubisz, ulepsz swoją kolekcję zabawek np. o nowy bat lub packę. Spróbuj zaskoczyć swoją partnerkę/partnera opaską lub maską na oczy. Zakrycie oczu pozwoli wyostrzyć zmysł słuchu i dotyku podczas zabaw np. z plugiem analnym.

Sugerujemy: Pejcze Faux Leather Flogger (ok. 40 Zł) i Mood Naughty Butt Plug (ok. 80 Zł)

Uległe i niewolnicy

Każdy posłuszny niewolnik zasługuje na odpowiednią obrożę. Ubierz swojego partnera lub siebie w ozdobny skórzany naszyjnik lub obrożę z prostym elementem ze stali nierdzewnej, aby stworzyć fetyszowe połączenie funkcji i elegancji.

Proponujemy: Obrożę i smycz ze stali nierdzewnej Rapture Round (ok. 350 zł.) lub Fetish Fantasy Gold Collar & Leash (ok. 1100 zł.)

Dla niezdecydowanych na zmiany

Aby uzyskać najlepszą odzież fetyszową do użytku domowego, sprawdź produkty popularne dla miłośników BDSM, takie jak uprzęże i pasy. W zależności od scenariusza możesz po prostu w nich uprawiać seks i cieszyć się wyglądem tych dodatków lub przejąć inicjatywę dzięki regulowanej uprzęży, która zapewnia podwójną przyjemność, gdy zdominujesz swoją partnerkę lub partnera.

Sugerujemy: podwójna uprząż z wyjmowanym wibrującym penisem i wtyczką analna (ok. 270 zł) lub 10-funkcyjny silikonowy strap-on (ok. 250 zł)

U podstaw fetyszyzmu leży wolność słowa i całkowite uwolnienie się od zahamowań, więc nie bój się rozmawiać z partnerem o swoich pragnieniach i słuchać ich. Zapoznaj się z kolekcją zabawek erotycznych i wspólnie z partnerem stwórz waszą listę życzeń produktów. Najważniejsze, żeby kończyło się dobrą, czystą, dobrowolną zabawą.

W sex shopach dokładają wszelkich starań, aby pomóc swoim klientom uzyskać maksymalną satysfakcję z ich życia miłosnego. Odwiedź kilka popularnych sklepów internetowych, dla dorosłych aby zobaczyć te zalecane produkty i inne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *