Jaki jest pożytek z kobiecej masturbacji?

Wielu mężczyzn uważa, że ​​podczas seksu z nimi kobieta ma więcej przyjemności niż zadowolenia z siebie. Kobiety często myślą inaczej. Masturbacja dla dziewczyny jest absolutnym sposobem na osiągnięcie orgazmu. W tym jest pożądany dla zdrowia i pomaga kobiecie odkryć jej seksualność. Dlatego wielu przedstawicieli płci pięknej z przyjemnością w chwilach samotności korzysta z jednego ze sposobów, który znają do masturbacji.

Seksuolodzy uważają, że jeśli kobieta często się masturbuje, ma znacznie więcej okazji do orgazmu podczas seksu z mężczyzną. Takie kobiety doskonale zdają sobie sprawę z tego, że pomagają im uzyskać orgazm, znają swoje strefy erogenne i zachowują się swobodniej i naturalniej w łóżku z partnerem. Odważnie opowiadają mężczyźnie o swoich pragnieniach i o tym, jak może pomóc osiągnąć silne podniecenie i przeżyć orgazm.

Regularna masturbacja kobiet może zwiększyć odporność, ukoić, złagodzić okresowe bóle, zrelaksować się i przyczynić do dobrego snu.

Dziewczyna w granatowej haleczce sięga dłonią do swojej muszelki. Druga ręką pieści swoją twarz. Ma zamknięte oczy i rozpływa się w ekstazie.
Wiele kobiet lubi masturbację

Jakie pozycje stosują kobiety podczas samozadowolenia?

1. Na wzgórzu. Kobieta powinna położyć się na łóżku z brzuchem do dołu, pod biodrami umieścić wałek w postaci poduszki lub poskręcanego koca. Ważne jest, aby opierać się na kolanach. Używanie palców lub wibratora ułatwia orgazm.

2. Na krześle. Należy usiąść na krześle tak wygodnie, jak to możliwe, oprzeć się na plecach. Rozszerzyć nogi bardzo szeroko, opleść stopami nogi krzesła. Możesz teraz kontynuować. Pozycja jest dobra dobre, ponieważ ze względu na szeroko rozstawione nogi można uzyskać możliwość uzyskania dostępu do obszarów, które wcześniej były niedostępne.

3. Pod prysznicem. W wannie lub pod prysznicem podnieś nogę na bok i oprzyj ja o rant wanny lub jakiś przedmiot jeśli robisz to pod prysznicem, możesz również oprzeć plecy o ścianę lub obudowę kabiny. Ponownie można użyć palców, wibratora lub strumieni wody. Woda sprzyja relaksacji, łatwiej jest osiągnąć orgazm. W tej pozycji dostępne są wszystkie strefy i „cenne” punkty.

4. Gwiazda. Znajdź swoją najseksowniejszą bieliznę. Uklęknij, odchyl się do tyłu. Możesz oprzeć się na ramieniu, kanapie, ścianie. Użyj palców lub specjalistycznej zabawki erotycznej. Na pewno ci się spodoba, jeśli zmienisz nachylenie ciała, pochylając się do przodu. Spróbuj usiąść przed dużym lustrem, najprawdopodobniej szybciej dostaniesz orgazmu.

5. Wąż. Konieczne jest położenie się na łóżku plecami do góry, aby wystarczająco szeroko rozłożyć zgięte nogi. Jedno z ramion lub kopiec poduszek może służyć jako podparcie. Rozpocznij stymulację. Koniecznie eksperymentuj z ruchem bioder, to pobudzi łechtaczkę. Poza tym pozycja świetnie nadaje się do masturbacji odbytu.

6. Wyścigi konne na poduszce. Usiądź na poduszce na łóżku lub na podłodze. Wargi sromowe powinny dotykać poduszki. Często poruszaj się w różnych kierunkach, “rysuj” biodrami kółka lub ósemki. Krew popłynie do miednicy, podniecenie nadejdzie szybciej, a na orgazm nie będziesz długo czekała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *