Jaki będzie najlepszy pierścień na mojego penisa?

„Czy możecie polecić naprawdę dobry wibrujący pierścień na penisa, który będzie wysyłał silny bodziec wzdłuż mojego prącia i jąder? Zawiodły mnie inne produkty, nawet przy maksymalnych wibracjach. Chciałbym coś, co doprowadzi mnie do szczytowania. Mam bardzo małego penisa (mniej niż 13 cm długości i mały obwód, gdy jest w stanie wzwodu), więc będę potrzebować czegoś, specjalnego”.

Pierścień na penisa Tie Your Own UR3 można dopasować do swojego rozmiaru i szczególnie polecamy ten, ponieważ jest bardzo naturalny, jest tak miękki jak Twoja skóra. Spróbuj go poluzować w momencie orgazmu i ciesz się dodatkową przyjemnością z wytrysku.

Pierścień na penisa o regulowanym obwodzie

Ponieważ ten pierścień nie wibruje, możesz wybrać dodatkowo fajną zabawkę, taką jak wibrator pocisk Ammunition For Love, i mieć kontrolę nad tym, gdzie i jak bardzo się stymulujesz. Przyłóż ten gadżet na swoje liczne punkty przyjemności, takie jak sutki, między jadrami czy do penisa. Alternatywnie możesz spróbować włożyć wibrator do odbytu, aby wibrował w miejscu prostaty. To doskonały sposób na doprowadzenie siebie do orgazmu.

Mini wibrator w kształcie pocisku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *