Jak zwiększyć aktywność podczas seksu

Jeśli chodzi o ciągnięcie wagi w sypialni, pamiętaj o jednym: nikt nie lubi martwej ryby. To prawda: syndrom „martwej ryby” to termin stosowany do kobiet, które leżą nieruchomo podczas seksu, podczas gdy ich partner wykonuje całą pracę.

Zapomnij o niedoskonałych zawieszeniach ciała (idealne nie istnieje) i porzuć pogląd, że musisz być gwiazdą porno, aby być niesamowitym w seksie (tak nie jest).

Skorzystaj z naszych porad, jak być bardziej aktywnym w łóżku i przybliż kilka orgazmów do lepszego życia miłosnego.

1. Użyj rąk! Jeśli Twoim partnerem jest misjonarz, dopraw go, utrzymując kończyny w ruchu. Chwyć jego włosy, przeciągnij palcami po ich plecach, chwyć wypukły biceps. Nie bój się okazywać entuzjazmu, owijając nogi wokół partnera lub przerywając namiętny pocałunek lub ugryzienie wargi. Ważne jest, aby się poruszać.

2. Pchaj jak zawodowiec. Możesz nie być przyzwyczajony do pracy biodrami i to jest w porządku. Nadal jest czas, aby dowiedzieć się, jak stać się bardziej aktywnym podczas seksu. Postaraj się sprostać pchnięciom partnera na misjach, używając ściany lub wezgłowia jako dźwigni. Jeszcze lepiej, zmień to całkowicie i wejdź na szczyt. Twój entuzjazm i chęć eksperymentowania zawsze będą ważniejsze od umiejętności.

3. Śmiej się. Tak, pozostanie aktywnym obejmuje również pracę ze swoją zabawną kością. Seks nie powinien być przez cały czas poważny. Czy kichałeś podczas BJ? Przepuścić gaz? Przypadkowo zapukać noggins? Skieruj swoją wewnętrzną niedojrzałość i wyśmiej ją. Jako dodatkowy bonus, dacie sobie chwilę na ochłonięcie przed ponownym zwiększeniem intensywności.

4. Problemy z samooceną? Pozbądź się ich! Powtarzaj za nami: „Jeśli uprawiają ze mną seks, to mnie kręcą”. Widzisz, jakie to proste? Najlepszym sposobem na zwiększenie aktywności w łóżku jest ćwiczenie pewności siebie i miłości własnej. Spróbuj spojrzeć na siebie oczami partnera, skupiając się na pięknych, podskakujących piersiach, a nie, powiedzmy, na cellulicie.

5. Przywołaj zabawki. Nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta, która wie, czego chce i dokładnie jak to osiągnąć. Drażnij swojego partnera i każ mu patrzeć, jak używasz na sobie ulubionej zabawki erotycznej łechtaczki . Jeśli chcesz naprawdę rozwalić ich umysł, wypróbuj wtyczkę lub pasek, po prostu nie zapomnij o lubrykancie.

Sex shopy

Najlepszą radą, jak bardziej cieszyć się seksem, jest nie przemyślanie tego. Sex shopy są zawsze dostępni, aby pomóc urozmaicić Twoje życie miłosne zabawkami do sypialni, od początkujących wibratorów po ograniczenia BDSM. Po prostu zrelaksuj się, baw się dobrze i staraj się nie ruszać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *