Jak zdominować 101: Finding Your Inner Domme

Znalezienie swojej wewnętrznej władzy polega na posiadaniu pewności siebie, sprawowaniu kontroli i, oczywiście, znalezieniu podporządkowanego kochanka. Nowy pomysł na grę siłową lub chcesz przejść do następnej fazy swojej podróży BDSM? Wypróbuj niektóre z tych wskazówek, aby uwolnić zaciekłą dominację w środku.

Wskazówki dla nowego domostwa

Zanim pomyślisz o zdominowaniu partnera, porozmawiaj o tym. Wiemy, że to nie brzmi seksownie, ale musisz ustalić podstawowe zasady i bezpieczne słowa.

Obaj partnerzy powinni zrozumieć, że sednem gry dom / sub play jest wzajemny szacunek, nawet jeśli akty seksualne mogą być uważane za poniżające z natury przez osoby niebędące graczami. Zapytaj partnera o jego najgłębsze fantazje i podziel się swoimi własnymi w ufnej, nieoceniającej przestrzeni.

Ustal bezpieczne słowo, które jest łatwe do zapamiętania i wskazuje na dwie czynności: zwolnij i zatrzymaj. Użyj „żółtego” lub „czerwonego”, jeśli nie możesz wymyślić nic bardziej kreatywnego. Jeśli twoja sesja domme obejmuje knebel, poproś swojego partnera o trzymanie przedmiotu, który można upuścić, aby zasygnalizować, że chcą wyjść.

Jak dominować

Chociaż twoja wersja dominacji i kontroli może różnić się od innej, istnieje wiele sposobów eksperymentowania, dopóki nie znajdziesz tego, co lubisz.

  • Ubierz się : Odzież fetysz jest prawdopodobnie najłatwiejszym przejściem do BDSM. Gorsety, skóra, paski, buty, kabaretki – wiesz, co lubi Twój partner. Wciel się w postać i każ im siedzieć nago – obserwując i pożądając swojego ciała, aż będziesz gotowy.
  • Noś pasek bez ramiączek : penetruj swoją kobietę sztucznym kutasem lub daj mężowi to, o co był zbyt nieśmiały, by poprosić – stymulację prostaty. Paski bez ramiączek wygodnie mieszczą się w tobie, gdy wydajesz rozkazy i stymulujesz partnera na własnych warunkach.
  • Spróbuj wiosła lub chłosta : chcesz, żeby ona o to błagała? Załóż opaskę na swoją partnerkę i każ jej usiąść nago, z rękami za plecami. Delikatnie przeciągnij frędzlami czegoś w rodzaju czarnej róży chłostającej wierzbę po jej skórze, zanim podasz jej niespodziewany bicz. Zwiększ intensywność, chyba że da ci znak, żebyś przestał.
  • Odmawiaj jego orgazmu : Edging odnosi się do doprowadzenia go na krawędź orgazmu bez pozwalania mu na powrót, a następnie wycofania się i ponownego budowania napięcia. Wymaga to komunikacji, więc pamiętaj, aby powiedzieć mu, że nie wolno mu osiągnąć orgazmu, dopóki tego nie powiesz i nie każ mu powiedzieć, kiedy się zbliża. Tortury, wycofanie, powtórka.

Najlepsze zabawki erotyczne

Nasz sklepl z dumą prezentuje najlepsze zabawki erotyczne i stroje fetyszowe, które wprowadzą Cię w apodyktyczny nastrój. Pamiętaj tylko, że niezależnie od tego, w co się ubierasz i jakie kupujesz zabawki, dominacja to gra mentalna. Zainicjuj seks. Powiedz swojemu partnerowi, czego chcesz, kiedy tego chcesz. Zamówienie; nie pytaj. Widzieć? Twoja wewnętrzna domme tam była przez cały czas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *