Jak zapewnić dziewczynie przyjemność i nie być uważanym za “Szybkiego Billa”

Być może dla niektórych będzie to przyjemna wiadomość. W rzeczywistości wszyscy mężczyźni mogą odnieść sukces w intymnych związkach. Cóż, może prawie wszyscy! Najważniejsze to nie zapomnieć o głównych przyczynach, które doprowadziły do ​​porażki. Wśród nich są pośpiech, samolubstwo, a czasem pewne wady fizyczne.

Najważniejsze, żeby się nie spieszyć

Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, są znacznie prostsi! Dla mężczyzn seks z reguły jest sposobem na uzyskanie przyjemności i nic więcej. I to jest cały problem. Kobieta, przeciwnie, cieszy się nie tylko kontaktem fizycznym, ale także odczuciami i atmosferą panującą między partnerami. Ponieważ, czy Ci się to podoba, czy nie, ale jeśli chcesz zostać sex macho, nadszedł czas, aby nauczyć się być romantycznym i uprzejmym kochankiem.

Proste preludium (około 15 minut) z rozmowami i delikatnym dotykaniem ma ogromne znaczenie. Otworzy to dziewczynę i pozwoli jej zaufać całemu swojemu ciału. Od powierzchownych pieszczot, przejdź do bardziej zdecydowanych działań. Na przykład pieszczot pochwy i stymulacji punktów erogennych. Przy okazji, Tobie też to pomoże! Będziesz zaskoczony, że kobieta jest w stanie uzyskać orgazm od dotyku!

W trakcie seksu jest bardzo ważne, aby utrzymać pewien okres czasu. Jeśli zakończysz wszystko w piątej minucie głośnym westchnieniem – może to być odebrane za małą zniewagę. Jeśli długo unikałeś seksu lub masz jakiekolwiek problemy, powinieneś użyć specjalnych środków przed stosunkiem seksualnym. Może to być krem, maści, tabletki. Ale najlepiej jest użyć pompy do penisa, która tymczasowo zwiększy rozmiar Twojego członka, a także przedłuży akt seksualny, czyniąc go bardziej wytrzymałym na bodźce.

Nie odchodź za wcześnie

Ale nawet jeśli uda Ci się doprowadzić partnerkę do orgazmu i to kilka razy z rzędu, nie oznacza to, że pozostawisz o sobie dobrą opinię. Bardzo wielu facetów po prostu śpieszy się, aby “opuścić” swoją ukochaną, myśląc, że teraz będzie myśleć o nim przez całe życie. To jest głęboki błąd. Jeśli mężczyzna traci zainteresowanie po seksie, kobieta, przeciwnie, jest gotowa do kontynuowania zbliżenia w formie rozmowy, uścisków lub po prostu romantycznej ciszy.

Czy podoba Ci się taki scenariusz, czy nie, to musicie grać razem! Nawiasem mówiąc, odejście – obejmuje także przejście w głęboki sen. Wielu ludzi grzeszy tym zachowaniem! W rzeczywistości rozmowy między partnerami po seksie mogą być bardzo użyteczne dla obu stron. W tym czasie możesz uzyskać informacje, np. jakie dziewczyna lubi intymne eksperymenty i masz już gotowy nowy intymny plan!

Pozostać w pamięci dziewczyny jako męski macho – nie jest trudne! Ważne jest, aby pamiętać powyższe zasady i być zawsze dżentelmenem. Nawet jeśli to seks bez zobowiązań i nie planujecie z dziewczyną nic wspólnego w przyszłości, musisz ładnie wyjść z sytuacji, pozostawiając jej tylko pozytywne wspomnienia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *