Jak wyjść z sytuacji, gdy Twój partner kończy zbyt szybko

Jeśli kiedykolwiek byłeś w sytuacji, w której twój partner skończył trochę zbyt szybko, wiesz, jak może to być irytujące. Nawet jeśli nie zdarza się to regularnie, może zepsuć nastrój (zwłaszcza, gdy masz zamiar osiągnąć szczyt) i spowodować niezręczną przerwę w uprawianiu miłości.

Dowiedz się, jak podtrzymać imprezę dzięki pięciu najważniejszym wskazówkom, aby upewnić się, że jesteś zadowolony po wyjściu partnera.

1. Wybierz z powrotem grę wstępną . Jeśli twój partner jest mężczyzną, doświadczy okresu refrakcji, podczas którego nie będzie mógł ponownie osiągnąć fizycznego orgazmu. Chociaż może potrzebować minuty lub dwóch, aby dojść do siebie, z pewnością może wykorzystać inne obszary swojego ciała, aby Cię stymulować. Poproś go, aby pocałował Twoją szyję lub pocierał łechtaczkę, lub jedno i drugie!

2. Nie bój się używać lubrykantu. Jest to szczególnie ważne, jeśli zwykle wysiadanie zajmuje Tobie znacznie więcej czasu niż partnerowi. Nie oznacza to, że nie jesteś już włączony, jeśli nie jesteś wystarczająco mokry na jego drugą rundę. Eksperci zalecają trzymanie w nocnej szufladzie lubrykantu na bazie wody przez cały czas.

3. Pozwól sobie na seks zabawkę z magiczną różdżką. Nie musisz się wstydzić zaspokajania własnych potrzeb. Daj swojemu partnerowi seksowny pokaz po tym, jak wyszedł, drażniąc łechtaczkę za pomocą The Original Magic Wand . Uwaga: możesz nie wytrzymać zbyt długo z potężnymi wibracjami różdżki i wieloma prędkościami. Nie bez powodu został uznany za jeden z 10 najlepszych gadżetów wszechczasów!

4. Uwolnij swoją wewnętrzną dominację. Wydawanie poleceń może wydawać się nienaturalne, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, ale nie ma nic gorętszego niż kobieta, która wie, czego chce. Zacznij od powiedzenia swojemu partnerowi, czego dokładnie potrzebujesz, kiedy skończy. Może to być tak proste, jak poinstruowanie ich, aby chwycili twój  mini wibrator na pociski i wzięli się do pracy.

5. Zakończ pracę ustną. Jeśli twój partner uwielbia seks oralny, teraz jest czas, aby przypomnieć mu, jak świetnie radzi sobie z wykonywaniem pracy. Jeśli często potrzebują dużo czasu, aby dojść do siebie, poproś swojego partnera o zainwestowanie w  Lelo Ora 2 , która symuluje niesamowite ruchy języka. Twoja przyjemność jest równie ważna, niezależnie od tego, czy pochodzi z prawdziwej transakcji, czy z zastępstwa.

Sex shop

Od zabawek erotycznych z łechtaczkami po wibratory , w sex shopach mają produkty, które kochasz, aby zapewnić Ci satysfakcję seksualną. A ponieważ seks z partnerem zawsze powinien być dwukierunkowy, nie wahajcie się razem kupować zabawek, które musicie skończyć razem lub samodzielnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *