Jak wybrać wibrator dla kobiet

Kiedy zdecydowałam się kupić wibrator, nie byłam pewna, czy szczególnie potrzebuję takiej zabawki. Nie brakuje mi adoratorów, a jeśli chcę uprawiać seks, zawsze znajdę pretendenta do mojego ciała. Ale nie jestem mężatką, co oznacza, że ​​mogę sobie pozwolić na samodzielne korzystanie z urządzeń seksualnych i czasami pójść do sklepu z takimi gadżetami, aby je nabyć. Myślę, że z jeśli bym miała męża nie używalibyśmy wibratora, chociaż połączenie „mężczyzna, żona i wibrator” nie jest mi obce osobiście.

Jak wybrałam wibrator z pilotem

Jeśli kupisz urządzenie bez określonych celów, raczej nie doświadczysz dużej przyjemności i licznych orgazmów. Mój kochanek może sprawić mi prawdziwą przyjemność, tyle że rzadko się widujemy. Facet jest żonaty, a my uprawiamy z razem seks w najlepszym wypadku około 3 razy w miesiącu. Dla mnie jest to katastrofalnie mało, więc postanowiłam kupić wibrator do łechtaczki. Co więcej, jeśli chcę czerpać przyjemność, często uciekam się do masturbacji. Zabawka całkowicie zastąpiła mi teraz pieszczoty tego obszaru.

Poszłam do sex shopu z całkowitą pewnością, że chcę kupić urządzenie podwójnego działania do odbytu i łechtaczki. Muszę od razu powiedzieć, nie ryzykuj używania wibratora podczas ciąży – silny orgazm może negatywnie wpłynąć na macicę i spowodować poronienie. Dowiedziałem się o tym od przyjaciela ginekologa.

Zabawki seksualne w sklepie wyglądają zachwycająco – wibratory całkowicie odwzorowują anatomię męskiego penisa i są jego doskonałymi kopiami. Naprawdę podobało mi się urządzenie, które wyglądało absolutnie autentycznie i szczerze przypominało penisa. Zakochałam się w dużym fallusie od pierwszego wejrzenia, ale stylizowane imitatory o nieokreślonym designu nie wywoływały już gwałtownych emocji.

Fioletowo-biały wibrator trzymany w palcach przez dziewczynę leżącą na łóżku
Mój nowy kochanek

Jak wybrać odpowiedni wibrator: wskazówki

Ważne jest, aby wybrać rozmiar wibratora odpowiedni do twojej pochwy. W przeciwnym razie możesz przysporzyć sobie wiele problemów. Określ przybliżoną długość pochwy. Jeśli jesteś miniaturową dziewczyną, pochwa jest również mała. Wybierz optymalną uniwersalną długość sztucznego penisa – około 15-20 cm długości. Ja wybrałam średnicę zabawki 3 cm, jest ona dla mnie całkiem odpowiednia, ale każdy ma inne preferencje.

Najważniejsze przy zakupie magicznego urządzenia jest zwrócenie uwagi na:

  • realistyczna forma;
  • wymiary;
  • przeznaczenie docelowe;
  • bezpieczeństwo;
  • dostępność certyfikatu.

Sklepy mają ogromny wybór różnych urządzeń – do seksu analnego, pieszczot ustnych, zabaw z pochwą. Możesz kupić uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne. Ja takie właśnie sobie kupiłam.

W sklepie był również fajny wibrator analny z ogonem, ale zostawiłam go w końcu na blacie.

Nie myśl, że wibrator do osiągnięcia orgazmu jest nieskuteczny

Na samym początku próbowałam włożyć sztuczny penis do pochwy. Okazało się, że korzystanie ze stymulatora jest lepsze tylko wtedy, gdy jesteś całkowicie gorąca i gotowa na pieszczoty. Kiedy przystawiam wibrator do łechtaczki, sprawia mi to przyjemność, której nawet nie doświadczyłam od kochanka.

Zaczęłam pieścić łechtaczkę wibrującym fallusem. Takie działania okazały się znacznie bardziej skuteczne niż sobie wyobrażałam. Musisz i Ty kiedyś spróbować umieścić wibrator na łechtaczce, a wtedy znajdziesz tę niezwykłą przyjemność, której i ja doświadczyłam. Podekscytowanie przychodzi bardzo szybko, zwłaszcza gdy jesteś do niego dostrojona i pragniesz dużo przyjemności.

Pobudzenie z urządzenia następuje natychmiast. Ale aby uzyskać wielokrotny orgazm, włożyłam wibrujący penis do pochwy. Okazało się, że jest on idealne dopasowany pod względem rozmiaru, więc wibrator nie powodował bólu w środku. Mój kolejny sztuczny penis jest bardzo przyjemny i wygodny w użyciu.

Wraz z nowym sztucznym fallusem uzyskałam pożądany wielokrotny orgazm, który uwielbiam otrzymywać z moim żonatym kochankiem. Staram się spędzać dużo czasu z nową zabawką i nie żałuję mojego zakupu. Już planuję używać członka kochanka i wibratora w tym samym czasie.

Całuję 🙂 Nadi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *