Jak wybrać stymulator łechtaczki?

Dzisiaj wibratory łechtaczki są niesamowite. Jak je zrozumieć i kupić stymulator łechtaczki, który nie zawiedzie? Osobny temat do rozmowy, prawda? Producenci intymnych akcesoriów, takich jak stymulatory łechtaczki, wykorzystują 8 czynników, aby przyciągnąć klientów.

Miejsce zastosowania

Urządzenie do stymulacji łechtaczki można podzielić na trzy rodzaje:

  • wibrator łechtaczki „łączony”. Taki stymulator stymuluje łechtaczkę i pochwę (lub odbyt);
  • zewnętrzny stymulator łechtaczki (modele próżniowe, jak VUMANIZER);
  • wibrator łechtaczki stymulująco-penetrujący.

Pierwszy typ wibratorów jest również podzielony na podrodzaje. Urządzenia do stymulacji pochwowo-łechtaczkowej mogą być stosowane zarówno podczas stosunku płciowego (na przykład WE-WIBE), jak i w klasycznym solo, co nie zmniejsza ich zalet. Najbardziej znane wibratory klasy „solo” to motyle łechtaczki i króliczki.

Trzymany w kobiecej dłoni stymulator łechtaczki w kształcie pingwina
Stymulator łechtaczki pingwinek

Źródło zasilania i sterowanie

Istnieją trzy rodzaje zasilania zabawek dla dorosłych: z sieci lub z baterii, a także z USB. Stymulator łechtaczki z bezprzewodowym pilotem jest mobilny, modele sieciowe – mocne. Możesz wybrać najbardziej wygodną opcję dla siebie.

Forma

Ten parametr nie ogranicza się do motyli i króliczków. Pieszczoty łechtaczki można wykonywać za pomocą stymulantów w postaci dłoni, języka, szminki, ptaka czy delfina.

Rozmiar

Stymulatory łechtaczki dzielą się na mini wibratory i bardziej imponujące modele. Na przykład majtki z wibracjami.

Materiał

Firmy znalazły idealne trio do produkcji stymulantów łechtaczki. Wykonane są z silikonu, żelu lub elastomeru (tworzywo ABC).

Funkcjonalność

Wibratory łechtaczki to:

  • urządzenia, które nie zakłócają seksu (motyle z Wi-Fi);
  • ciche
  • niedostrzegalne pod ubraniem przy stałym użyciu;
  • dwustronne.

Wiele modeli zaprojektowano do użytku w wodzie.

Uchwyt

Stymulatory łechtaczki mogą go wcale nie mieć. Jednak część wibratorów jest przymocowana paskami, posiadają nakładkę na palec, penisa czy język.

Wibrator łechtaczki ze sklepu internetowego

Zastanawiasz się, gdzie kupić wibrator do łechtaczki? Aby nie pominąć jego dzikich cech których potrzebujesz i uzyskać dokładnie to, co przyniesie przyjemność, wybierz najlepszy sex shop. Nie ma na to lepszego miejsca niż internetowe sklepy erotyczne których w sieci jest cała masa.

Modele stymulatorów łechtaczki w takich miejscach są łatwe do porównania, wyboru i można łatwo zaczerpnąć porady od konsultanta na temat ich zastosowania. Wszystko to można zrobić w dogodnym czasie przy szklance ulubionego drinka z domu.

Oferty doskonałych cen i rabatów dla tych, którzy chcą niedrogo kupić intymny wibrator do łechtaczki, zawsze czekają na Ciebie w wielu znanych sex shopach on-line.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *