Jak wabić i uwodzić pachnącymi olejkami

Sztuka uwodzenia to delikatna sprawa. W społeczeństwach, które jest zwolennikami szybkich zbliżeń i miłości, osiągnięcie prawdziwej intymności stało się całkowicie straconą praktyką. Dla tych, którzy szukają zabawnej, niedrogiej metody promowania intymności, a także zwabienia lub uwodzenia kochanka, mamy propozycję wypróbowania olejków zapachowych!

Głowa i szyja

Z życia wzięte. Czasami nasz partner może mieć zły dzień – z bólem głowy i napięciem karku. Pomóż poprawić jego nastrój, stosując aromaterapeutyczny olejek do masażu Intimo Wet Sensuality. Użyj go do delikatnego masażu skroni i wszystkich napiętych okolic szyi. Delikatne wcieranie powinno pomóc zmniejszyć bóle wywołane stresem, a piękny zapach dodatkowo sprzyja dobremu samopoczuciu. Kojący zapach ma również na celu wyostrzyć zmysłowość i relaksować.

Właściwości tego olejku do masażu to:

  • Idealnie dobrana mieszanka naturalnych olejów wzbogaconych witaminami
  • Aromaterapia – wykorzystanie zapachu do wzbudzenia specyficznych uczuć i emocji
  • Pielęgnacja skóry – za pomocą zawartych w olejkach wysokiej jakości mieszanek całkowicie naturalnych emolientów

Całe ciało

Bardziej dogłębną metodą zachęcania partnera jest masaż całego ciała. Można to zrobić za pomocą olejku do masażu Intimmo by Wet Sensuality. Idealny do masowania całego ciała, wmasuj ten zapachowy olejek w dowolną część ciała, aby stymulować i wzmocnić zmysłowość.

Cechy tego oleju to:

  • Nasycony feromonami, aby pomóc w wzmocnieniu cielesnych pragnień
  • Witaminy A, C i E z ekstraktem z zielonej herbaty nawilżają i odmładzają skórę

Używanie olejków zapachowych, aby zachęcić kochanka, to doskonała, niedroga metoda, która znacznie poprawia intymność i zmysłowość w związku. Pamiętaj, że każdy ma unikalne okoliczności jego zastosowania i preferencji, dlatego ważne jest, aby nie rezygnować z pomysłu tylko dlatego, że pierwszy wypróbowany produkt nie daje zamierzonych rezultatów.

Nie ma sztywnych zasad używania tego typu produktów i sposobów zwiększenia intymności, wyniki często zależą od twojej zdolności do elastyczności, pomysłowości i chęci eksperymentowania, a może nawet trochę perwersji. Bez względu na to, który produkt wybierzesz, pamiętaj o relaksie i dobrej zabawie!

W naszym sklepie dokładamy wszelkich starań, aby pomagać naszym klientom osiągnąć satysfakcję w ich życiu miłosnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *