Jak używać zatyczki analnej

Korek analny jest jednym z najbardziej pikantnych urządzeń stymulujących strefę przyjemności. Z tego powodu to narzędzie do seksu jest często uważane za najbardziej odpowiedni wybór zarówno dla początkujących, jak i wyrafinowanych miłośników stymulacji analnej. Aby Twoje rozrywki przynosiły tylko radosne emocje, oferujemy Ci instrukcje korzystania z wtyczki.

Często korek analny jest używany jako gra wstępna przed seksem, do przygotowania się do seksu analnego, podczas intymności lub do rozkoszowania się podczas masturbacji. To akcesorium pozwala uzyskać fajerwerkowy pokaz emocji, poznać siebie i swojego partnera z nowej, nieznanej dotąd strony. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą w równym stopniu pozwolić sobie na luksus używania tego przedmiotu do zaspokojenia huraganu intymnych pragnień. Pomimo tego, że używanie korka analnego wydaje się całkowicie bezpieczne, należy pamiętać o kilku zasadach, których wdrożenie nie sprawi Ci żadnych trudności, ale jednocześnie uchroni Ciebie lub Twojego partnera przed nieprzewidzianymi konsekwencjami.

Korek analny to doskonały sposób do przygotowania się do seksu analnego, podczas intymności lub do rozkoszowania się podczas masturbacji

Pięć wskazówek, jak używać zatyczki analnej

Nigdy nie zapominaj o lubrykantach. Zastosowanie dodatkowego lubrykantu znacznie uprości proces, dzięki czemu łatwiej będzie wsunąć zatyczkę, a wkładanie zatyczki do odbytu będzie bezbolesne i przepełnione przyjemnymi emocjami.Za każdym razem, gdy ponownie użyjesz zabawki analnej, upewnij się, że jest czysta. Wcale nie jest zbyteczne zakładanie prezerwatywy na korek w momencie użycia. W ten sposób będziesz przestrzegać niezbędnych zasad higieny.

Wybór właściwej postawy podczas wkładania korka analnego wydaje się być jednym z najważniejszych aspektów, od których zależy poziom przyjemności. Za klasyczne i najbardziej odpowiednie uważane są trzy pozycje: klęcząca, kucana lub leżąca na plecach.

Zatyczkę należy wkładać tak wolno, jak to możliwe. Z jednej strony ochroni to delikatną skórę odbytu przed niepotrzebnym stresem i ewentualnym uszkodzeniem tkanek, a z drugiej zapewni najwyższy poziom przyjemności. Jeśli maksymalna penetracja nie zostanie osiągnięta za pierwszym razem, należy ją wyciągnąć, wziąć kilka głębokich, relaksujących oddechów i powtórzyć wprowadzenie zabawki erotycznej z nową presją seksualną. Lub pomyśl o zakupie urządzenia o bardziej przystępnym rozmiarze.

Po wniknięciu stymulatora do odbytu należy rozluźnić odbyt i pozwolić, aby zatyczka sama się wysunęła. Procedurę tę należy powtarzać kilka razy, aż organizm całkowicie przyzwyczai się do obcego przedmiotu. Przyjemność będzie ostateczna.

Używanie zatyczki analnej wydaje się całkowicie bezpieczne

Pięć zaleceń dotyczących wyboru korka analnego

Otwór odbytu to jedno z najdelikatniejszych miejsc na ludzkim ciele, ale jednocześnie jedna z najbardziej wyrazistych stref erogennych. Jest ściśle związany z centralnym układem nerwowym i przekazuje przyjemność seksualną bezpośrednio do mózgu. Podczas podniecenia odbytu często można zaobserwować przerywany oddech, zaczerwienienie dłoni, nawilżenie ścian pochwy, wzwód prącia i przerywany skurcz mięśni odbytu. Dlatego wybór odpowiedniej zatyczki analnej jest niezwykle ważnym krokiem. To pierwszy krok przed nurkowaniem w otchłań przyjemności.

  • Jeśli oboje korzystacie z produktu, lepiej wybrać akcesorium dla każdego partnera osobno. Ponieważ po pierwsze jest bardziej higieniczny, a po drugie pomoże zachować jego indywidualność.
  • Przeważnie zatyczki są wykonane z silikonu, lateksu lub cyberskóry. Każdy z materiałów ma swoją własną charakterystykę. Aby jednak upewnić się, która z nich jest najlepsza dla Ciebie lub Twojego partnera, musisz empirycznie ocenić różne zatyczki.
  • Zachowaj ostrożność przy wyborze rozmiaru. Nie należy zakładać, że zabawka o większej średnicy lub długości będzie przyjemniejsza. Wszystko tutaj jest ściśle indywidualne i wymaga weryfikacji.
  • Wybór kształtu zależy głównie od celu korzystania z akcesorium erotycznego. Często jedna forma jest akceptowalna dla mężczyzn, a zupełnie inna dla kobiet. Chociaż w niektórych przypadkach preferencje mogą być takie same. Różnorodność kształtów produktów jest po prostu niesamowita. U nas znajdziesz zatyczki do każdego temperamentu: końskie ogony, zajęczy ogon, a nawet korkociąg. Wszystko zależy od stopnia emancypacji i wyobraźni.
  • Kolor zabawki może odgrywać jedno z decydujących znaczeń. Tutaj nie mamy żadnych zaleceń. Możesz wybrać korek pasujący do bielizny lub możesz dopasować do odcienia prześcieradła.

Najważniejsze jest jak najwięcej działać i eksperymentować. Tylko wtedy możesz wiedzieć, co jest dla Ciebie najbardziej ekscytujące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *