Jak uzyskać pewność co do swojego ciała w sypialni?

Każdy chce dobrze wyglądać nago, ale kiedy sam nie czujesz się seksownie, może być trudno udawać entuzjazm w sypialni. Nie musisz mieć idealnego ciała, żeby czuć się seksownie; w rzeczywistości doskonałość to fasada.

Twój partner nie zauważy żadnych wad, które myślisz, że masz; jeśli tak, to może nie są warte twojego czasu. Życie jest za krótkie, by być z kimś, kto cię nie czci.

Jeśli chodzi o własne samopoczucie psychiczne, weź pod uwagę poniższe wskazówki, jak zyskać i utrzymać pewność siebie w sypialni.

1. Słyszałeś kiedyś powiedzenie: „Ubierz się do pracy, którą chcesz, a nie do pracy, którą masz?” To samo dotyczy seksu. Włożyć dodatkowy wysiłek, nosząc seksowną bieliznę . Poświęcenie odrobiny dodatkowego czasu na makijaż i strój może zdziałać cuda dla poczucia własnej wartości i pewności siebie.

2. Każdy dzień zaczynaj od pozytywnej afirmacji. Brzmi tandetnie, ale działa. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się medytować, czy po prostu poświęć chwilę, aby spojrzeć sobie w oczy i przypomnieć sobie, jakim jesteś złym człowiekiem, to, co zaczyna się jako praktyka zwiększania pewności siebie, wkrótce stanie się drugą naturą. Manifestuj to!

3. Drażnij go przez całą noc, chodząc do baru lub klubu w mini sukience. Seksowne sukienki są niezwykle kobiece, nie wspominając o wzmacnianiu. Kiedy się odwrócisz, twój partner ostatecznie będzie wiedział, z kim idziesz do domu. Ogromne podniecenie!

4. Udawaj, aż to zrobisz! Jeśli nie czujesz się w 100% rozebrany, nie bij się. Istnieje duża presja na kobiety (i mężczyzn), aby wyglądać i czuć się dobrze przez całą dobę. Pamiętaj tylko o jednym: nie mów źle o sobie – ani razu. Niech twoja miłość mówi do ciebie nieczysto i wierz w to.

5. Zacznij ćwiczyć i porządkować dietę. Nie chodzi tylko o próżność, ale o zdrowie psychiczne i fizyczne. Poćwicz się i rozruszaj endorfiny – po zbudowaniu mięśni na siłowni nie możesz się powstrzymać. Odrzuć to, co możesz zmienić: tłuszcz na ramieniu, wzdęty brzuch – a twoje życie seksualne samo się rozwinie. Poza tym, im jesteś silniejszy, tym łatwiejsze stają się pozycje seksualne.

6. Zejdź i zabrudz się w lepszym oświetleniu. Porzuć przekonanie, że będziesz czuć się komfortowo tylko w ciemności. Twój partner chce cię widzieć – wszystkich! Zapal świeczkę lub miękką lampę, aby podkreślić swoje kształty i ustawić odpowiedni nastrój.

Kupuj w sklepie

W naszym sklepie chodzi o to, by objąć Twoją piękną, autentyczną jaźń. Jeśli potrzebujesz nowych seksownych sukienek, striptizerek lub fetyszów, możemy Ci pomóc. Czy uważasz, że nastrój często uderza, gdy jesteś w PJ i bez makijażu? Jesteś równie piękna. Posiadać to. Uwierz w to. Najgorętszy seks wynika z pewności siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *