Jak uzyskać najlepsze orgazmy z odbytu

Seks analny może być trudny. Dla wielu niepotrzebne zmartwienia i wątpliwości odwracają uwagę od przyjemnego doświadczenia. Podobnie jak większość aktów seksualnych, odejście od seksu analnego ma tyle samo wspólnego z włączeniem psychicznym, co fizycznym.

Na naszym blogu mamy kilka wskazówek dla początkujących, które pomogą Ci wejść do gry.

Kroki do osiągnięcia orgazmu analnego

  • Zacznij od małego: kiedy używasz  zabawek do seksu analnego po raz pierwszy, wypróbuj małą wtyczkę lub wibrator jak kieszonkowa rakieta . Pamiętaj, że o ile pochwa kobiety nawilża się samoczynnie, umożliwiając łatwe i bezbolesne wprowadzenie, o tyle odbyt nie (co prowadzi nas do drugiego punktu).
  • Idź ciężko na lubrykant:  czy to penis, dildo czy zestaw koralików, nałóż lubrykant analny na pupę i cokolwiek będzie się w nim działo. Im łatwiejsze wprowadzenie, tym szybszy będzie twój orgazm. Używając zabawki do seksu analnego, pamiętaj, aby użyć lubrykantu odpowiedniego do materiału.
  • Wypróbuj trenera zabawek erotycznych:  trenażery analne są świetne na dłuższe, bardziej intensywne orgazmy, ponieważ przygotowują cię do każdego etapu rozwoju w twojej grze erotycznej. Kiedy już przyzwyczaisz się do gry w tyłek, możesz potrzebować szerszej i głębszej penetracji, aby osiągnąć szczyt. Dzięki zabawkom takim jak zestaw Juli Ashton dla początkujących możesz łatwo wymieniać zabawki w upale chwili.
  • Zmień pozycję:  przyjemność z tego aktu seksualnego polega na komforcie. Wiele par przyjmuje styl na pieska jako naturalną pozycję do działań na tylnych drzwiach, ale łyżki zwykle pozwalają na większą intymność. Daje również świetną okazję do powolnego przytulania, całowania i przygotowań, prowadzących do dużego O.
  • Stymuluj punkt G:  Kiedy już wiesz, że możesz osiągnąć orgazm podczas zabawy w tyłek, musisz wiedzieć, gdzie celować. Możesz pośrednio stymulować punkt G kobiety (znajdujący się w jej pochwie) przez ściany jej odbytu. Możesz także użyć penisa lub wkładanej zabawki do głębokiej stymulacji, unikając często bolesnego błędu polegającego na wielokrotnym wbijaniu i wyjmowaniu.
  • Użyj swojego ciała:  Chociaż jest mało prawdopodobne, że doprowadzisz partnera do orgazmu tylko poprzez dokuczanie analne, praca na obręczy (lizanie wokół odbytu) lub gra palcami jest miłym uzupełnieniem orgazmu łechtaczkowego lub pochwowego. Odbyt zawiera wiele zakończeń nerwowych, podobnie jak penis lub pochwa. Każda stymulacja będzie przyjemna, o ile jest pożądana.

Sklep dla dorosłych

Aby uzyskać więcej wskazówek i najlepszych zabawek erotycznych dla swojego pupa na rynku, połącz się z naszym sklepem online. Wysyłka jest zawsze dyskretna, a satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Możemy nie być w stanie zagwarantować Ci orgazmu, ale upewnimy się, że Twoja wyjątkowa osoba ma odpowiednie narzędzia do pracy – nawet jeśli tą wyjątkową osobą jesteś Ty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *