Jak uprawiać seks z dwustronnym wibratorem

W świecie zabawek dla dorosłych z pewnością nie brakuje kreatywności. Jeśli chodzi o intymność, istoty ludzkie są cudownie kreatywną gromadą. Jeśli Ty i Twoja druga połówka chcecie dodać trochę emocji swojemu życiu seksualnemu, zabawki dla dorosłych – takie jak dwustronne dildo – to świetny pomysł. Kiedy patrzysz na jeden, pierwsze pytanie może brzmieć „OK, jak to działa?” Po prostu czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak najlepiej wykorzystać dwustronne dildo.   

Dwustronne wibratory: przewodnik

Wibratory mają różne kształty i rozmiary. Aby uzyskać doskonały przykład podstawowego podwójnego dildo, pamiętaj o  Double Dong  jako pomocy wizualnej. Teraz, gdy masz już lepsze pojęcie o tym, z czym pracujesz, oto ogólne wskazówki dotyczące użytkowania.

Smarowanie

S implikują najprościej, używać dużo lube i należy go używać na obu końcach. Jeśli ktoś czuje się nieswojo, użyj więcej

Pozycjonowanie

Weź to od ekspertów i leżąc, użyj dwustronnego wibratora. Powodem tego nie jest ograniczenie twojej kreatywności, ale po prostu grawitacja. Podczas wstawania problemem jest utrzymanie prawidłowo włożonego dildo, podczas gdy leżenie jest o wiele łatwiejsze i mniej problematyczne. 

Wypocznij 

Jeśli w przeszłości używałeś paska lub wibratora, aby zadowolić swojego partnera, możesz pomyśleć: „Nie ma problemu, mam to”. Cóż, nie, nie, nie. Z dwustronnym wibratorem poświęcasz dużo więcej energii, aby utrzymać go na miejscu i musisz być przygotowany na dodatkowy wysiłek. Ale pomyśl o tym w ten sposób, cała ta dodatkowa praca opłaca się w bardziej przyjemnym doświadczeniu.   

Bądź kreatywny 

Jedną z najlepszych rzeczy w używaniu zabawek erotycznych jest kreatywność, więc nie bój się eksperymentować z dwustronnym dildo. Przełącz pozycje i tak dalej. Ponadto jedna dodatkowa wskazówka, jeśli zmienisz strony podczas aktu, szybko wyczyść dildo i ponownie nałóż lubrykant w razie potrzeby.

Utrzymanie

Częścią posiadania zabawek erotycznych jest nieatrakcyjne utrzymanie. Dlatego postępuj zgodnie ze wskazówkami producenta i czyść dwustronne dildo między użyciami.

Tak, możesz używać go samodzielnie

Na koniec, aby rozwiać stary mit, tak, możesz sam użyć dwustronnego dildo. Ma to również kilka zalet. Głównym z nich jest to, że ponieważ są większe niż wibratory solo, są łatwiejsze do trzymania i przez to istnieje mniejsze prawdopodobieństwo skurczów dłoni.

Sklep z akcesoriami dla dorosłych

Jak widać, dwustronne dildo może być świetnym dodatkiem do Twojego życia miłosnego. Jak pokazują powyższe wskazówki, przy odrobinie praktyki wkrótce Ty i Twój partner będziecie bardzo zadowoleni z zakupu. Dostępnych jest kilka różnych typów, a w naszym sklepie zachęcamy do przejrzenia naszego  dużego wyboru zabawek erotycznych, aby znaleźć dokładnie tę, którą chciałbyś wypróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *