Jak robić nagie i seksowne zdjęcia: porady i wskazówki

Myślisz o wysłaniu swojemu kochankowi nagich zdjęć? Miły! Robienie seksownych zdjęć może być bardzo inspirującym doświadczeniem, nie wspominając o świetnym sposobie budowania napięcia seksualnego, dopóki nie nadejdzie czas, aby zabrać się do pracy.

Z drugiej strony wyślij złe selfie, a możesz nie uzyskać oczekiwanej reakcji. Umartwiające!

Dowiedz się, jak robić zdjęcia jak profesjonalista, korzystając z następujących wskazówek:

1. Noszenie obcasów lub butów natychmiast poprawia twoją postawę i sprawia, że ​​twoje nogi wyglądają na szczuplejsze i dłuższe, jednocześnie naturalnie powodując idealny pop.

2. Uwydatnij swój wewnętrzny model bielizną . Seksting jest świetny, ale zdjęcia mówią więcej niż słowa, więc każ im liczyć i porzucić bawełniane majtki i top na ramiączkach.

3. Podkreśl swoje najlepsze cechy, zbliżając swoje akty do okna w naturalnym świetle słonecznym. Jeśli najlepiej robisz sexting w nocy, umieść lampę biurkową blisko siebie, ale nie nad sobą, ponieważ oświetlenie nad głową tworzy niepochlebne cienie.

4. Zanim jeszcze pomyślisz o zrobieniu zdjęcia, powinieneś wiedzieć, które kąty podkreślają Twoje najlepsze cechy. Jeśli nie masz pojęcia, spójrz na stare zdjęcia siebie i zrób wiele nowych ujęć ćwiczebnych.

5. Nie wysyłaj nagości do faceta lub dziewczyny, której nie ufasz. Jeśli nadal coś odczuwasz, pamiętaj, aby nie uwzględniać żadnych cech identyfikujących Ciebie. Zrób zdjęcie od szyi w dół. Masz rozpoznawalny tatuaż? Upewnij się, że jest poza ramką.

6. Najpierw bądź napalony! Nic nie wprawi Cię bardziej w nastrój niż szpilki z fetyszem i Twoje ulubione porno. Możesz chcieć rozgniewać swojego kochanka, ale jeśli nie czujesz się sexy w tej chwili, będzie to widoczne na twoich zdjęciach.

7. Wyjdź ze swojej strefy komfortu w fetyszach . Czy możesz sobie wyobrazić, że jesteś przyczyną nowo odkrytej fantazji kogoś innego? Gorąco.

8. Chociaż nie ma nic złego w nagich bliskich i osobistych aktach, jesteś winien całemu swojemu wspaniałemu ciału użycie samowyzwalacza w telefonie. Ustaw go na półce i ćwicz różne pozy – rozłożony orzeł lub pochylony zawsze działa.

9. Chroń swoje zdjęcia przed hakerami i wyłącz przechowywanie kopii zapasowych w telefonie. W przypadku iPhone’a przejdź do „Ustawienia”, „iCloud” i wyłącz „Mój strumień zdjęć”. W przypadku Androida przejdź do „Ustawień ogólnych” i wyłącz „Automatyczna kopia zapasowa”.

Sklep

Niezależnie od tego, czy założysz parę butów do striptizu, czy udoskonalisz sztukę gryzienia warg, w naszym sklepie zachęcamy Cię, abyś pozwolił swojej seksownej fladze latać i rób to, co dla Ciebie najlepsze. Zaufanie świeci jaśniej niż jakakolwiek lampa błyskowa aparatu, więc posiadaj te akty i spraw, by twój partner o to błagał!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *