Jak przeprowadzić pierwszą sesję bondage bdsm?

Ładna pogoda i dobry nastrój przed nadchodzącymi wakacjami sprawia, że jesteśmy bardziej skłonni do seksualnych eksperymentów. Może spróbować nowych pozycji albo nowej sex zabawy? Na przykład zorganizować spotkanie z elementami wiązania? Ale jak za to się zabrać gdy nie mamy w tym temacie doświadczenia?

Odstępstwo od realizmu

W obecnych czasach sesje niewoli w „czystej” klasycznej wersji nie są tak powszechne. Dzisiejsze zabawy bdsm zwykle najczęściej połączone są z chłostą, mocnym tonem głosu, wiązaniem i innymi mocniejszymi niż zwykle metodami wpływu na partnera ale istota interakcji pozostaje niezmieniona: osoba dominująca staje się „przewodnikiem”, wszechmocnym i opiekuńczym w stosunku do „niewolnika”, bezradnego i zależnego.

7 zasad dla nagiego zniewolenia:

1. Dla osoby dominującej najważniejszą rzeczą w takiej sesji jest absolutna kontrola i brak paniki, bez względu na to, co się stanie. Bierze odpowiedzialność za wszystko: za to, jak „poprawnie” zostanie przywiązana osoba zniewalana, za swoje zachowanie podczas i po sesji, a także za wszelkie niespodzianki, które mogą się pojawić a co najważniejsze za bezpieczeństwo w trakcie zabawy.

2. Jeśli osoba nie ma doświadczenia w prowadzeniu sesji niewoli lub ma je bardzo małe, warto zaplanować wszystko z wyprzedzeniem, co będziemy zrobić: jak będzie wyglądał początek, jak będzie przebiegała dalej zabawa i jak ma wyglądać finał naszej gry.

W przypadku, gdy planowany jest jakiś niebezpieczny element, należy z góry przemyśleć wszystkie momenty kryzysowe, które mogą się zdarzyć, a także sposoby z nich wyjścia. Trzeba powiedzieć o wszystkim, co jest zaplanowane osobie która będzie zniewalana. Nie zapomnij o zasadzie dobrowolności! Pomoże to nie tylko lepiej przygotować się do sesji, ale także zapewni osobie dominującej niezbędne zaufanie.

Dziewczyna w czerwonych stringach leży związana na łóżku
Element wiązania podczas zabaw w BDSM

3. Szczególną uwagę podczas zabawy należy zwrócić na bezpieczeństwo. Jeżeli zauważymy, że osoba która poddaje się zniewoleniu staje się całkowicie bezradna jego stan musi być monitorowany aby nie doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Szczególnie ma to miejsce w przypadkach, gdy planowane są pewne złożone elementy gry: zawieszanie na wysokościach, różnych urządzeniach czy przedmiotach lub gry z efektem podduszania.

4. W zabawach w niewolę zniewalana osoba ma mieć znacznie więcej swobody niż znamy to z historii czy filmów. Tutaj uległy partner może zrobić, co chce, w tym przeciwstawić się wiązaniu, zerwać linę, sznur, itp., co też da grze więcej oryginalności i uczyni ją znacznie bardziej pikantną.

5. Odczucia uległego partnerka w zabawę w niewolę znacznie wzrastają z powodu utraty ruchliwości ale można to jeszcze bardziej wzmocnić pozbawieniem niektórych zmysłów. Najlepiej w tym przypadku wpływać na widzenie, tj. na przykład nałóż na niego opaskę na oczy lub maskę.

6. Ze strony dominującej dobrze będzie zadbać o atmosferę, w której odbywa się taka sesja, to znaczy przynajmniej wybierz odpowiednią muzykę z relaksującym efektem, aby stała się pięknym tłem i nie odwracała uwagi od bezpośredniego działania jej uczestników.

7. Teoretycznie podczas sesji niewoli bdsm dominujący partner może robić wszystko, czego dusza zapragnie, ale zawsze musi pamiętać o bezpieczeństwie osoby poddającej się uległości.

Zawsze pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa podczas takich zabaw!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *