Jak przenieść swoje zabawki erotyczne przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku

Każdy, kto w ciągu ostatnich 15 lat leciał komercyjnym lotem, wie o ograniczeniach bezpieczeństwa. Wiesz już, że nie możesz zabrać ze sobą tej dużej butelki szamponu, a już wiesz, że ostre przedmioty, takie jak brzytwy, są wielkim nie-nie. Jeśli jesteś jak większość ludzi, zastanawiasz się nad zabraniem swoich ulubionych zabawek erotycznych.

Chociaż nie ma zakazu zabawek erotycznych, przejście ich przez zabezpieczenia może czasami być problematyczne. Dla wielu osób pomysł agenta TSA obsługującego twoje zabawki może być również wręcz krępujący.

Bez względu na to, co planujesz ze sobą zabrać, istnieje kilka sposobów, aby to zrobić bez kłopotów z dodatkową kontrolą bezpieczeństwa. Skorzystaj z tego przewodnika, aby pomóc Ci przenieść wszystkie swoje ulubione zabawki przez zabezpieczenia i dotrzeć do miejsca docelowego razem z Tobą.

Usuń wszystkie baterie

Zabawki erotyczne na baterie, takie jak wibratory, są bardzo powszechne i ma sens, że należą do najczęściej podróżujących zabawek. Jednak akumulatory, które je zasilają, mogą stanowić duży problem podczas próby przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku. Dzieje się tak, ponieważ baterie mogą być niebezpieczne, jeśli zostaną wystawione na działanie ciepła.

Jeśli Twoja ulubiona zabawka erotyczna korzysta z baterii, weź ją ze sobą, ale zapakuj ją bez baterii. Możesz kupić to, czego potrzebujesz w miejscu docelowym za zaledwie kilka dolarów.

Unikniesz również potencjalnie kłopotliwej sytuacji, w której zabawka zaczyna bzyczeć w Twoim bagażu lub gdy agent TSA znajdzie ją w Twojej torbie i zdecyduje się ją sprawdzić, aby zobaczyć, co to jest.

Użyj plastikowych toreb

Wielu osobom nie podoba się pomysł podróżowania z zabawkami erotycznymi, nie z powodu wstydu związanego z ich oglądaniem, ale dlatego, że nie chcą, aby ludzie dotykali ich brudnymi rękami! Aby tego uniknąć, włóż każdą zabawkę erotyczną, którą planujesz podróżować, do plastikowej torby.

Bez względu na rozmiar zabawki, z którą podróżujesz, powinieneś być w stanie znaleźć odpowiednią torbę w lokalnym sklepie spożywczym. Plastikowe torby są również pomocne na brudne pranie, więc zapakuj kilka do bagażu na lot powrotny do domu.

Sprawdź wszystkie płyny

Wiele osób ma ulubiony lubrykant, którego chcieliby zabrać ze sobą na wakacje. Jeśli jesteś jednym z nich, możesz podróżować bez niego ze względu na surowe przepisy, które zabraniają pewnych ilości płynów na pokładzie samolotu.

To, że nie możesz chodzić samolotem ze swoim ulubionym lubrykantem, nie oznacza jednak, że nie możesz go wziąć. Zamiast tego zapakuj go w szczelną plastikową torbę i sprawdź w swoim bagażu.

Możesz nawet włożyć go do wodoodpornej kosmetyczki, aby upewnić się, że żaden z nich nie dostanie się na twoje ubranie, jeśli skończysz na szczególnie wyboistym locie.

Myśl na małą skalę

Nawet jeśli kochasz swoją Magic Wand Original , pakowanie jej do walizki może być nieco rzucające się w oczy. Jeśli chcesz podróżować pod radarem, pomyśl o spakowaniu mniejszej zabawki erotycznej, która również ma duży cios.

Zabawki takie jak Sensuelle Point Rechargeable Bullet , Power Trance Super Bullet i Tenga Flip Hole dla facetów podróżują praktycznie niezauważone. To, że kochasz swoje większe zabawki, nie oznacza, że ​​nie możesz się dobrze bawić z potężnymi, ale podróżnymi wersjami.

Zakupy w sex shopie

Odwiedź seks shop, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich niesamowitych zabawkach erotycznych dostępnych dla Ciebie. Z pewnością pomożemy Ci znaleźć zabawki, z którymi warto podróżować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *