Jak osiągnąć kobiecy orgazm samej i z innymi

Jest mniej rzeczy bardziej tajemniczych niż kobiecy orgazm. W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety mogą wysiadać wiele razy bez okresu refrakcji i mogą mieć orgazm dzięki stymulacji łechtaczki, penetracji pochwy lub obu!

Na naszym blogu opracowaliśmy najlepsze sposoby na przeżycie kobiecego orgazmu, więc czytaj dalej!

Orgazm poprzez grę solo

Najważniejszą rzeczą, jaką możemy zrobić dla naszego zdrowia seksualnego, jest masturbacja. Ucząc się, jak sami osiągać orgazm, możemy lepiej komunikować potrzeby naszego ciała naszym partnerom.

Nie ma jednej prawdziwej ścieżki do wielkiego O, ale te wskazówki powinny pomóc Ci zacząć.

1. Najpierw poznaj swoją łechtaczkę. Możesz chcieć zostać dotknięty przez kaptur łechtaczki, gdy jest on wcierany powolnym, okrężnym ruchem, lub możesz pójść w prawo, aby uzyskać najbardziej intensywne uczucie zabawki erotycznej łechtaczki, takiej jak The Womanizer Pro .

2. Jeśli chodzi o zabawki erotyczne, najlepiej eksperymentować z zabawkami dla początkujących, takimi jak Original Butterfly Kiss. Jest niedrogi i wszechstronny z podwójnymi wodoodpornymi wibracjami do stymulacji łechtaczki i punktu G… co prowadzi nas do następnego punktu.

3. Znajdź swój punkt G. Niegdyś uważany za mit, punkt G to obszar znajdujący się głęboko przy górnej ścianie pochwy w połowie drogi do szyjki macicy. Większość kobiet może to znaleźć samodzielnie, używając zakrzywionego dildo – i zaufaj nam, dowiesz się, kiedy je znajdziesz!

Nauka przychodzenia z partnerem

Po opanowaniu solowego orgazmu, pomyślałbyś, że byłoby łatwo wyjść, gdy ktoś inny przyczynia się do twojej seksualnej satysfakcji, prawda? Nie zawsze.

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety są bardziej emocjonalne niż mężczyźni, więc nierzadko zdarza się, że trudno jest im się wyrwać, gdy czujesz, że nie łączysz się na głębszym poziomie. Aby uniknąć straszliwej suszy, pamiętaj o tych wskazówkach.

1. Seks jest fajniejszy z zabawką. Nie brakuje zabawek erotycznych dla par w sex shopah, od wibrujących pierścieni na penisa po WeVibe. Daj im szansę.

2. Nie przeceniaj zabawek, których używasz dla przyjemności. Niech twój partner nadal będzie cię cieszył po tym, jak wysiądzie z królika iVibe.

3. Poprowadź partnera do orgazmu z pozytywnym nastawieniem. Teraz jest czas na pokaz i opowiedz z seksownymi, oddychającymi wskazówkami, które brzmią jak: „Uwielbiam, kiedy mnie tu dotykasz”.

Sklep dla dorosłych

Aby uzyskać najlepsze zabawki do orgazmu , przejrzyj nasz szeroki asortyment w naszym sklepie. Niezależnie od tego, czy wysiadasz, czy zabierasz partnera na przejażdżkę, kobiecy orgazm jest Twoim biletem do zdrowego, szczęśliwego Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *