Jak najlepiej wykorzystać wibrator królika

Wibratory Rabbit to jedne z najbardziej znanych i najczęściej omawianych zabawek erotycznych na świecie. Chociaż mogli osiągnąć sławę dzięki niektórym programom telewizyjnym i znanym flirtującym postaciom, z pewnością nie musisz być nowojorskim bywalcem, aby je mieć.

W rzeczywistości wibratory typu króliczek są łatwo dostępne i dla każdej kobiety istnieje idealny model. Jeśli jednak jesteś kimś, kto tylko słyszał szum, możesz się zastanawiać, jak używać wibratora królika.

Istnieje więcej niż kilka sposobów, aby cieszyć się wibratorami w stylu królika, więc osobiste preferencje i eksperymenty będą odgrywać główną rolę. Mimo to istnieją niesamowite punkty wyjścia, które mogą przyspieszyć twoje osobiste eksploracje.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co początkujący powinien wiedzieć o wibratorach dla królików.

Zacznij powoli

Jeśli jesteś nowy w wibratorach w stylu królika, jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, jest nie spiesz się i zastanowienie się, co ci się w nich podoba. Chociaż są przeznaczone do wkładania pochwy i stymulacji łechtaczki, może to nie być bilet w jedną stronę do niesamowitej jazdy. Zobacz, co jest dla Ciebie najlepsze! Niemal każda kobieta może czerpać radość z takiej wielofunkcyjnej, niepowtarzalnej zabawki.

Graj z tymi uszami królika

Eksploracja wibratora królika oznacza rozpoczęcie od uszu królika, które mają stymulować łechtaczkę. Poświęć trochę czasu na używanie różnych funkcji, ponieważ wiele modeli ma różne prędkości, poziomy intensywności, a nawet szereg ustawień rytmu i pulsu.
Może się nawet okazać, że te uszy królika wystarczą, aby cię oderwać. To naprawdę może się przydać w przyszłości, zwłaszcza jeśli chcesz używać wibratora w stylu królika z partnerem.

Wypróbuj wiele pozycji

Kiedy uprawiasz z kimś seks , są szanse, że nie pozostajesz w tej samej pozycji przez cały czas. Nawet jeśli masz zajęte stanowisko lub kilku faworytów, różnorodność jest przyprawą życia. Dlaczego więc miałoby być inaczej, gdy używasz wibratora królika?
Możesz zacząć na pozycji misjonarskiej, ale nie bój się bawić i sprawdzać, co jest dla Ciebie najlepsze. Niektóre kobiety wolą bawić się na górze, podczas gdy inne wolą stać, siedzieć lub w pozycji leżącej.
Nie bój się wypróbować różnych ustawień w różnych pozycjach. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy znajdziesz idealne miejsce, które wyśle ​​cię prosto na księżyc.

Rozważ grę par

Zabawki erotyczne, takie jak wibratory w stylu królika, mogą być niesamowite przez chwilę samotności. Nie musisz jednak trzymać swoich zabawek tylko dla siebie, a jeśli masz partnera chętnego do zabawy, dodanie królika do sypialni może szybko podgrzać ciepło.

Niezależnie od tego, czy lubisz wystawiać przedstawienie, czy też potrzebujesz pomocy w osiągnięciu orgazmu, spróbuj pracować z królikiem i partnerem. Te uszy króliczka mogą być świetne do stymulacji łechtaczki podczas seksu.

Zabawa wibratorem w stylu królika przed lub po stosunku może również zapewnić niesamowitą rozgrzewkę i niesamowity orgazm. Każdy wygrywa, gdy wyciągasz królika z kapelusza.

Sklepy dla dorosłych

Odwiedź sex shop, aby dowiedzieć się więcej o naszym asortymencie wibratorów dla królików i całej gamy innych zabawek erotycznych. Niezależnie od tego, czy robisz zakupy dla zabawy solo czy dla zabawy dla par, sex shopy mają ogromny wybór, który pomoże Ci spełnić wszystkie Twoje fantazje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *