Jak mieć niegrzeczne Święta Bożego Narodzenia XXX

Nie ma znaczenia, czy w tym roku stworzyłeś niegrzeczną, czy miłą listę – każdy może spędzić seksowne święta z niewielką pomocą tego wpisu.
Podgrzej rzeczy w sypialni, postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami, jeśli nie ma innego powodu niż kochanie, na zewnątrz jest zimno!

1. Stwórz listę 12 dni seksu: Cztery wołające ptaki? Trzy francuskie kury? Co powiesz na cztery wrzeszczące O i trzy pierścienie na penisa? Napisz własną listę i odliczaj dni do Bożego Narodzenia w niegrzeczny sposób. Aby uzyskać dodatkową dawkę kreatywności, zmieniaj każdy dzień i wybieraj po sześć fantazji.

2. Ubierz się w bieliznę: postaw wszystko na czerwono dzięki seksownej bieliźnie z sex shopu . Zaskocz go, planując randkę i pokazując się tylko w czerwonych kabaretkach i czapce Mikołaja. W porządku, jeśli przegapisz obiad (lub najpierw zjesz deser). Mamy wszystko, od strojów fetyszowych po peniuary.

3. Wypchaj skarpety: pomiń mini czekoladki i głupie zabawki – daj swojemu mężczyźnie dorosłego nadziewacza pończoch, pełnego twoich ulubionych  lubrykantów prezerwatyw i podróżniczych zabawek erotycznych. Wireless Rockin Rabbit Ring Wibracyjny jest idealnym prezentem dla dwóch z was jak to będzie trudniej utrzymać go dłużej, zapewniając jednocześnie pulsujące fale przyjemności wprost do łechtaczki.

4. Zawieś jemiołę: To może wydawać się dość prostym gestem, ale dekorowanie domu pomoże ci wejść w świąteczny (i zadziorny) duch lepiej niż cokolwiek innego. Podnieś stawkę, decydując się na szybką sesję wyczuwania lub makijażu za każdym razem, gdy spotykasz się pod jemiołą. Nie zaszkodzi też zaopatrzenie się w świąteczny minibar.

5. Przekaż swoją wewnętrzną Martha Stewart: Zamiast skupiać się na idealnym prezentu z centrum handlowego, zrób mężowi kartkę świąteczną z kuponami seksualnymi lub ugotuj kolację tylko w fartuchu i szpilkach. Myśl nieszablonowo, dążąc do sentymentalnych prezentów, takich jak striptiz w salonie lub obietnica spełnienia każdego jego pragnienia w Wigilię Bożego Narodzenia.

6. Wyjedź z miasta: Czasami wystarczy wakacje, aby ponownie rozpalić ogień. Dlaczego nie zarezerwować hotelu w czasie wakacji? Jeśli masz obowiązki rodzinne lub napięty budżet, zaplanuj krótki pobyt w swoim rodzinnym mieście. Pamiętaj tylko, aby wyłączyć telefony i przynieść butelkę wina, aby przytulić się przy ognisku.

Sklep z akcesoriami dla dorosłych

Bez względu na to, jak zdecydujesz się świętować, według powyższej listy, jesteśmy zobowiązani do dostarczania idealnych prezentów świątecznych prosto do Twoich drzwi dzięki dyskretnemu opakowaniu i rozliczeniom, tak zaciekawieni goście domowi nie są mądrzejsi. W końcu Boże Narodzenie wydaje się co roku przychodzić wcześniej – dlaczego nie możesz zrobić tego samego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *