Jak mieć najlepszy seks w swoim życiu

Często mówi się, że seks jest jedną z tych rzeczy, które wciąż są całkiem fajne, nawet jeśli nie jest to najlepsze kochanie się w Twoim życiu. Jeśli jednak jesteś jak większość ludzi, chciałbyś mieć najlepszy seks w swoim życiu za każdym razem, gdy to robisz!

Chociaż może się to wydawać szczytnym, nieosiągalnym celem, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby urozmaicić swoje życie seksualne i sprawić, że będzie gorętsze niż kiedykolwiek wcześniej. Skorzystaj z tego przewodnika, aby dowiedzieć się, jak uprawiać wspaniały seks, nawet jeśli jesteś z nowym partnerem lub masz garstkę dzieci, które ograniczają czas, w którym możesz być sam w sypialni.

Mądrze dobieraj partnerów

Jeśli jesteś już sparowany, możesz pominąć tę sekcję dotyczącą wyboru partnerów. W końcu już to zrobiłeś i przez większość czasu prawdopodobnie czujesz się dobrze ze swoją decyzją. Jeśli jednak nie jesteś częścią pary, najważniejszą kwestią do rozwiązania, jeśli chcesz mieć niesamowite życie miłosne, jest to, z kim wybierasz się do snu.

Chociaż może być łatwo znaleźć kogoś atrakcyjnego i skończyć z nim w łóżku, nie zawsze jest to najlepszy wybór. To dlatego, że naprawdę niesamowite kochanie się na ogół zależy od przynajmniej pewnego emocjonalnego połączenia i zainteresowania osobą, z którą jesteś w łóżku!

Poświęć trochę czasu, aby mądrze wybrać partnerów, umawiając się na randki i poznając ich. Nawet jeśli nie poczekasz sześciu miesięcy, kilka pierwszych randek może sprawić, że seks będzie o wiele przyjemniejszy dla was obojga.

Planuj być spontaniczny

Pary z zajęciami życiowymi lub dzieci często narzekają na to, jak trudno jest znaleźć czas na samotność. Jeśli jesteś na tej łodzi, planowanie może brzmieć jak okropny sposób na kochanie się. Zamiast tego planuj być spontaniczny.

Zarezerwuj czas ze swoim partnerem na randkę – ale spróbuj czterech godzin na ten film zamiast dwóch. Niech opiekunka zabierze dzieci do parku i nie rób żadnych planów.

Przekonasz się, że uprawianie miłości przychodzi naturalnie, gdy masz czas, aby na to pozwolić.

Wypróbuj zabawki

Kiedy jesteś w odpowiedniej sytuacji, uprawianie dobrego seksu powinno być całkiem łatwe. Dla większości ludzi dobra zabawa z odpowiednim partnerem będzie całkiem naturalna. Czasami jednak trochę bodźców zewnętrznych jest dokładnie tym, czego potrzebują mężczyźni, kobiety i pary.

Nie, nie mówimy o pukaniu do drzwi tego atrakcyjnego sąsiada butelką wina i sekretnym planem. Mówimy o włączeniu zabawek do twojego życia miłosnego, dzięki którym czas w łóżku będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

Na przykład wiele par naprawdę lubi przedmioty takie jak wibrujące pierścienie na penisa. Tryst Czarny Wielu erogennych masażu , podstawowa wielokrotnego użytku wibracyjny C-ring , a bezprzewodowa Rockin Rabbit Ring Wibracyjny są niesamowite dodatki do jakiegoś sam raz dla każdej pary. Nawet produkty zaprojektowane, aby pomóc kobietom osiągnąć orgazm, takie jak Magic Wand Original i Bodywand Original Body Wand Massager, mogą uczynić seks bardziej ekscytującym dla par.

Jakiekolwiek zabawki wyglądają atrakcyjnie, nie bój się porozmawiać o nich z partnerem. Umieszczenie w worku wyjątkowych zabawek może naprawdę podkręcić temperaturę, nawet jeśli już masz się kipieć!

Sklep z zabawkami dla dorosłych

Sex shopy  mogą pomóc Ci znaleźć najlepsze zabawki erotyczne, które zapewnią Ci świetną zabawę na sianie. Niezależnie od tego, czy szukasz podstawowych zabawek, takich jak wibratory i pierścienie na penisa, czy bardziej egzotycznych odmian, takich jak opaski na oczy i kajdanki, mamy wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *