Jak medytacja może zmienić twoje życie seksualne

Mów, co chcesz o medytacji, ale ci, którzy regularnie praktykują, przysięgają, że może poprawić swoje życie seksualne. W naszej redakcji jesteśmy wielkimi zwolennikami  dobrego – uczynienia tego wspaniałym – seksem . A ponieważ połączenie umysłu i ciała jest silniejsze niż kiedykolwiek w naszym gorączkowym codziennym życiu, uważamy, że medytacja dla zdrowia seksualnego to genialny pomysł.

Jak medytacja poprawia twoje życie seksualne

1. Medytacja łączy cię z teraźniejszością. Partner, który nie może się podniecić lub wysiąść, może winić stres związany z pracą. Zamiast zapisywać to jako wymówkę, zrozum, jak stres może objawiać się fizycznie. Może również zakłócać zdolność wyciszenia umysłu i czerpania radości z seksu. Poświęcanie 5-10 minut dziennie na oczyszczenie głowy pozwoli na chwilę powstrzymać te przytłaczające myśli.

2. Mediacja może dodać ci pewności siebie. Dążenie do tego, by żyć jak najlepsza wersja nas samych, daje nam pewność, że wystarczy nam – ciała i duszy. Może to być niezwykle przydatna praktyka dla osób, które mają problemy z obrazem ciała, ponieważ pozwoli im skierować negatywną energię na cechy, które czynią ich wyjątkowymi i seksownymi. Kiedy czujesz się dobrze we własnej skórze, w naturalny sposób następuje wspaniały seks.

3. Medytacja niszczy ego. Kiedy osiągasz wyższy stan świadomości poprzez uważność, jesteś mniej skupiony na własnych problemach i niepewności. Może to przełożyć się na większe skupienie się na partnerze – akt świadomości, który, miejmy nadzieję, zostanie odwzajemniony. Kiedy oboje partnerzy jednocześnie przedkładają w danej chwili potrzeby seksualne drugiej osoby nad własne, oszałamiający seks nie jest już celem, jest dany.

Jak medytować

Medytacja może wydawać się trudna i frustrująca dla nowicjusza, dlatego wiele osób nie poświęca wystarczająco dużo czasu na praktykę. Stosuj się do poniższych technik przez co najmniej miesiąc, aby doświadczyć zauważalnej zmiany w swoim życiu seksualnym.

1. Wyznacz konkretną porę dnia. Najlepiej ćwiczyć z samego rana, aby nadać ton swojemu dniu, ale uważność nigdy nie jest zły czas.

2. Usiądź w wygodnej pozycji, opierając dłonie delikatnie na kolanach.

3. Oddychaj głęboko i skupiaj się na każdym wdechu i wydechu. Spróbuj znaleźć naturalny rytm.

4. Kiedy twój umysł zacznie wędrować, skup się z powrotem na oddechu. Jeśli masz trudności, po prostu pozwól swoim myślom iść tam, gdzie mogą. Opór jest jedną z największych pułapek praktyki.

Sklepy z gadżetami

sklepie dla dorosłych wiemy, że niektóre z naszych produktów mogą również pomóc Ci się zrelaksować i wejść w wspaniały stan medytacji. Zalecamy:

  • Wibrujący pocisk RO-80mm
  • Magic Wand Unplugged Rechargeable Massager
  • Slim Teardrop Bullet

Rozumiemy, że przyjęcie prostego ćwiczenia medytacji przez kilka minut dziennie może dać całe życie lepszego seksu. Aby uzyskać medytację z przewodnikiem, wypróbuj aplikację taką jak Calm i zmień swoje „Om” na „O mój Boże!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *