Jak korzystać z wibratora

Wreszcie przyszła do Ciebie rewolucja seksualna w postaci wibratora kupionego w sex shopie przez Internet. Jesteś zadowolona z jego formy i funkcjonalności. Pozostaje tylko przetestować! Nigdy wcześniej nie używałaś takiego produktu? Poniższe zalecenia pomogą Ci szybko się podszkolić i „wycisnąć” jak najwięcej przyjemności z zakupionej zabawki. Jak więc używać wibratora?

Zanim zaczniesz się cieszyć…

Po obejrzeniu zabawki i przed odkryciem oszałamiającego nowego świata przyjemności, rozważ zakup wystarczająco dobrego lubrykantu jako środka ostrożności. Faktem jest, że każda zabawka erotyczna powinna być używana razem z lubrykantem. Problem polega na tym, że same wibratory nie nauczyły się jeszcze, jak uwalniać lubrykant a tym bardziej w odpowiedniej ilości. Próbując po raz pierwszy zabaw seksualnych z wibratorem, powinnaś sprawić, by był dla Ciebie tak wygodny, jak to tylko możliwe. Więc lubrykant warto zastosować a przynajmniej spróbować, tym bardziej, że na pewno Ci nie zaszkodzi. Pamiętaj, aby przeczytać instrukcje przed użyciem wibratora. Odpowie Ci na pytania: jak używać wibratora, czy można używać wibratora w wodzie (np. w łazience), jak długo działają baterie, jakie posiada tryby i który przycisk odpowiada za którą funkcję.

Oba ramiona wibratora zawierają niezależne silniki

Pierwsze użycie wibratora

Niestety, nie wiedząc, jak prawidłowo używać wibratora, wiele osób nadal nie może osiągnąć pożądanego poziomu orgazmu. A niektórzy mają nawet bardzo smutne doświadczenie pierwszej znajomości z tak przydatną i niezbędną zabawką erotyczną. W międzyczasie nigdy nie powinnaś od razu zanurzać w pochwie szybkoobrotowego wibratora. To głupie i aroganckie! Najlepiej, ustaw tryb pracy na lekkie wibracje i popieść swoją łechtaczkę główką zabawki. Najodpowiedniejszą pozycją na pierwszy raz jest leżenie na plecach z lekko ugiętymi nogami w kolanach. Aby stworzyć relaksującą atmosferę, możesz zapalić świece zapachowe i włączyć przyjemną muzykę. Nie masz się gdzie spieszyć, gdy tylko poczujesz, że fale przyjemnych doznań zaczynają przetaczać się przez Twoje ciało, zacznij powoli zanurzać wibrator w swojej pochwie. Delektuj się tym powoli…

Pewna kategoria wibratorów ma elastyczną budowę i mogą długo pozostawać w tych obszarach pochwy, do których zwykle nie może dotrzeć penis mężczyzny. Trzymaj wibrator w tych miejscach i na głębokości, na której lubisz najbardziej! Oto sekret korzystania z wibratora! Gdy już odkryjesz dla siebie pewne punkty erogenne z największą wrażliwością, możesz włączyć drugi, trzeci itd. stopień wibracji! Jeśli zdecydujesz się użyć takiej zabawki erotycznej z partnerem, tutaj wibrator należy aplikować równie delikatnie i ostrożnie. Nigdy nie wkładaj urządzenia do pochwy natychmiast i gwałtownie, jeśli znajduje się w nim penis partnera. Rób to stopniowo, ponieważ możesz spowodować dyskomfort dla siebie i dla niego. Dla wygodnego sterowania wibratorem podczas wspólnego seksu najlepiej zastosować pozycję – leżąc na boku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *