Jak go podniecić

Mężczyźni, podobnie jak kobiety mają swoje strefy erogenne, z których niektóre nie są znane wszystkim paniom. Ważne jest, aby poznać jak najwięcej takich stref swojego partnera, aby seks z nim był niezapomnianym przeżyciem.

Okazuje się, że mężczyźni lubią jak partnerka delikatnie gryzie jego uszy i dotyka je językiem, działa to na nich bardzo podniecająco. Bardzo czułe są jego wargi i język. Każdy gdy jest namiętnie całowany, jest tym wszystkim bardzo podekscytowany, czy robi to ktoś delikatnie czy też wsuwając głębiej swój język.

Poznaj jego strefy erogenne

Twój mężczyzna będzie zadowolony, jeśli będziesz dotykać jego oczu, brwi i rzęs. Twoja ręka będzie przekazywać lawinę czułości i namiętności pieszcząc jego włosy, wystarczy je delikatnie pociągać jakbyś czesała je ręką, przepuszczając je między palcami.

Spróbuj wzmocnić jego podniecenie, pieszcząc z tyłu jego szyję, delikatnie masując ją palcami. Mężczyźni mają wrażliwy obszar na plecach – między łopatkami, dotykaj go tam i obserwuj jego reakcję.

Palce u rak i nóg to również u silniejszej płci, strefy erogenne, należy zwrócić na nie uwagę. Dodatkowe emocje można uzyskać, pieszcząc go pod kolanami. Można zastosować lekkie łaskotanie lub namacalny dotyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *